koerade6 aastane inglise cockerspanjel Della veetis terve öö väiksel kaljunukil, peale seda kui ta oli 150 meetri kõrguselt kosest alla kukkunud, vahendab BBC News.

Hoolimata sellest, et kohale kutsutud päästemeeskond kahtlustas Bellat hukkunud olevat, lõppes Alva Glen pargis, Suurbritannias juhtunud õnnetus õnnelikult ja vapper koer pääses vaid ehmatusega.


David Dawson, päästesalga pealiku sõnul oli koer esialgu kukkunud jõkke, ning kärestikuline jõgi sõidutas ta 150 m kõrgusest kosest alla. Imekombel suutis koer kaljusel kaldal imepisikesele kaljunukile ronida, kuid ta pidi veetma kogu öö seal, sest koera otsingud lõpetati juba õhtul pimeduse saabudes.

Järgmisel päeval läks koera omanik Allan Hogg taaskord Dellat otsima ja leidis ta  väiksel kaljunukil. Koer oli elus, aga väga hirmunud.

"Üks päästjates suutis tema juurde alla laskuda. Ta tundus olevat terve, nii et me saime ta rihmadega kinnitatud ja üles tagasi tõmmatud." Omanikule üle antud Della sai koju jalutada vajamata veterinaarabi. Praegu on ta terve ja elurõõmus.


Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.