Koer päästis kuuli ette hüpates omaniku elu!USAs New Yorgis päästis koer omaniku elu, hüpates kuuli ette. Kuigi loom sai kuuli pähe, õnnestus tal elama jääda, vahendab Õhtuleht.

12aastase pitbull terjeri peremees langes julma röövsissetungi osaliseks, vahendas NewsCore. Draama sai alguse, kui laupäeva õhtul koputas 32aastase Justin Beckeri uksele postiljon, kes teatas, et tal on pakk. Seejärel püüdis end postiljoniks nimetanud varganägu sisse tungida. Omanik hakkas vastu, mispeale püüdis röövel teda tulistada. Võitlusesse sekkus omaniku truu koer, kes sai kuuli pähe. Pärast koera tulistamist röövel põgenes.

Justin Beckeri tüdruksõber Nicole Percoco ei uskunud, et oleks mingi võimalus, et koer pääseks eluga. "Hoia teda oma käte vahel. Las ta sureb sinu käte vahel," oli ta enda kallimale öelnud. Aga mees keeldus oma parimal sõbral surra laskmast ja viis ta kiiresti loomakliinikusse. Röntgen näitas, et kuigi Kilo sai kuuli pähe, läks tal väga õnnelikult ning ta suudeti päästa. Praegu on ta juba koju peremehe juurde lastud.


Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #3 mimihayma 2012-04-27 18:01
Tõesti jube lugu , aga vähemalt koer ja peremees pääsesid ja nad on elus. Vaadake veel ,kui tark see koer oli.Koerad on tõesti lihtsalt super lemmikud ja tõeliselt truud sõbrad.:-)
 
 
0 #2 inimene 2012-04-16 16:38
Sa vaata kui imelisi koeri on maailmas! Ega ilma asjata ei öelda, et koer on inimese TRUU sõber. Koer riskib oma eluga, et päästa peremees... See koer teenis ellujäämise ära..
 
 
0 #1 Anora 2012-04-07 15:41
Appi kui jube lugu!
Samas nii armas ,kui koer riskib oma eluga ,et peremees pääseks!
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.