Koera hammustanud töötu sai suure trahvi
Lääne-Saksamaal Kölnis mõistis kohus töötule abirahast elavale mehele kopsaka trahvi, sest mees rikkus oma bravuurika käitumisega loomakaitseseadust, kirjutab Delfi.

Saksa päevaleht Bild kirjutab, et kohus otsustas trahvida 39-aastast Mariot oma koera hammustamise eest 300 euroga (4700 krooni). Selline summa paneb töötu mehe eelarvele põntsu.

Süüdistuse kohaselt sisenes Mario 2008. aasta novembris koos oma koera, viieaastase Lunaga üht Kölni õllesaalidest. Seal ennast vinti joonuna hakkas mees oma koera sabapidi ringi vedama ning seejärel viskas ta läbi terve ruumi.

Hiljem nägid tunnistajad meest koos koeraga bussipeatuses. Mario tahtis inimestele tõestada et Lunaga on kõik korras ning hammustas teda kõrvast. Kohale saabunud politseinikud pidasid ta kinni ja viisid kainestusmajja. Ärapiinatud koer aga anti ajutiselt varjupaiga töötajate hoole alla.

Kohtus keeldus koerahammustaja oma süüd tunnistamast, öeldes, et nad hammustavad tihti mänguhoos teineteist ja see on lõbus. Mario lubas kohtuotsuse edasikaevata.

Terve kohtuprotsessi ajal ootas Luna oma peremeest truult maja ukse ees.
Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.