Koerte riiete ja pesade bränd CedrelleCedrelle on bränd, mis pakub kvaliteetseid ja moekaid koerte riideid ning pesasid, mis on valmistatud mõeldes sinu koera mugavusele ja heale välja nägemisele. Kõik Cedrelle tooted on täis positiivset energiat, sest need on valmistatud käsitööna.

Cedrelle OÜ alustas oma tegevust 2008 aastal novembrikuus. Asutajaks on Kristelle Sööt, kes on ka praegune omanik. Cedrelle kaubamärgi asutad Kristelle sellepärast, et tema suureks armastuseks on koerad ning kõik sellega seonduv. Kristelle on väga tihedalt seotud koertega ning tahab jagada kõike seda ka teistega.

Cedrelle koerte riiete valmistamisel on kasutatud väga kvaliteetseid materjale nagu meriino- ja angooravilla. Nii riided kui pesad on valmistatud käsitööna. Pesad on valmistatud väga vastupidavast materjalist, et vältida kiiret kulumist ja katki minemist.
Cedrelle tooteid saab osta Cedrelle e-poest, Rebeka Lemmikloomapoest, Tallinnas või Hortesest, Laagris.

Lisainfo: www.cedrelle.ee
Hakka ka meie Facebooki fänniks: https://www.facebook.com/pages/Cedrelle/169097663112306

Fännide kommentaarid
Tiia Uibo: Meeldib see, et kõik koerad leiavad Teilt midagi ja meeldib väga, et isegi pesad on käsitööna Eestis valmistatud:). Kodulehe kiituseks niipalju, et Teie blogid on lugemist väärt ja olen saanud väga kasulikke nõuandeid:). Bränd, mida võib usaldada:).

Anni Kivimäe: Olen värske yorkshire terjeri "emme". Kuna väiksed koerad vajavad erilist hoolt, siis tuleb neile tagada soojad kuid eeskätt praktilised rõivad. Enne koera soetamist vaatasin ma netis palju ringi ja leidsin teie lehe, mida ma kohe facebookis like'sin. Sealt sain ma õpetuse kuidas kududa oma pisikesele kampsun, aega läks aga asja sai.

Kindlasti vajavad usinad ja enda pisikest sõpra armastavad koeraomanikud teie tänuväärt nõua. Jätkake samas vaimus edasi. Ja tahaksin öelda, et teie riided on hinna ja kvaliteedi suhtes tasakaalus. Palju edu ja jaksu teile edaspidiseks ja kindlasti jätkake meie kui koera omanike rõõmustamist oma blogis.


ArtCreative Design and Custom coding


Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.