Active Image
Alates 7. augustist hakkab Koeruse klubis kaks kursust edasijõudnutele:

Esimene neist on mõeldud näitusel tõuringis käivatele esitajatele, kes sooviksid oma oskusi oluliselt lihvida ja nippe juurde õppida. Eeldab põhiteadmisi koera seismapankeust, kujunditest ning pööretest.

Teine on välja töötatud spetsiifiliselt Juunior Handler võistlusi silmas pidades- seda siis juba rangemate reeglite järgi. Kasulik eriti neile, kes sooviksid oma oskusi meistrivõistlusteks tõsta, õppida võistlusolukorras orienteerumist, ettevalmistust ja edu aluseks olevaid nippe. Eeldab võistlusteks sobiva koera kasutust (a-o´d puudutame trennis võimalikult vähe, et saaks keskenduda handleri taseme tõstmisele mitte koerakoolitusele) ning teadmisi võistlusringi põhimõtetest (kujundid, kätevahetused, pöörded). Ajastusi, kontrollpunkte, motivatsiooni ja nippe, neid kõiki õpime tunnis juurde + palju muu dvastavalt grupi tasemele. Kasuks tuleb kindlasti esitatava tõu standardi hea tundmine, algteadmised koera anatoomiast ja välimikust ning ringieetikast.

Koeruse Koeraspordiklubi Näitusekool pakub ka erakoolituse võimalust. Koolitus sisaldab endas põhitõdesid koeraesitamise kohta, lihvitakse oskusi ning õpitakse erinevaid nippe. Eratrennides alatakse ning edenetakse vastavalt õpilase tasemele, mida hinnatakse kohapeal, siin saavad selgeks ka koera seismapaneku põhitõed ja tegeleme nii motivatsiooni kui Teie koerte poolt pakutavate üleskutsetega pesonaalselt.

Lisainformatsioon: Koerus Koeraspordiklubi

Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.