EelSõbralik koer sai Kõinastul jõhkarditelt peksa ja kuulimisel nädalal matsid omanikud koera, keda tundmatu pätt septembri keskpaigas Kõinastu laiul peksid ja õhupüssist halvavalt kubemesse lasid. Külaelanike sõnul oli labradori retriiver Loona väga sõbralik ning juhtunu tekitab õudu.

Koera perenaine Triin Eller sai õnnetu koera jõhkrast kohtlemisest teada poolteist kuni kaks nädalat pärast juhtunut, kui viis ta Tartusse loomaarsti juurde röntgenisse, kirjutab Oma Saar. Röntgenpildist nägi loomaarst aga, et koerale oli õhupüssikuul kubemesse kihutatud. Lasu koht oli varjatud ning omanik polnud seda enne tähele pannud. Triin Elleri sõnul nägi loomaarst ära, et kuul oli lastud hetkel, kui koer lamas selili.

Loona oleks kuu aja pärast 7-aastaseks saanud, kuid arst talle enam elulootust ei andnud ning nüüd tuli paljukannatanud koer halastusest magama panna.

Omanik ei ole politseisse pöördunud, sest kardab, et kui uurimisprotsess pikale venib, tuleb juhtunut üha uuesti läbi elada.
Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #2 nuff_nuff 2009-10-10 15:12
Päris imelikud sellised pätid !!! Sihukesed tuleks kõikidele samamoodi teha nagu nemad teevad koertele ! Tahaks teada kui hea nendel siis on ?:sad::sad:
 
 
0 #1 bamby95 2009-10-08 21:37
Kahju kutsast:sad:
jama et sellised inimesed üldse olemas on:sad:
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.