koerad

Ligi nädal aega tagasi Rootsis toimunud rahvusvahelisele koertenäitusele need koerad Airami, Lessi ja Lyyli ei jõudnudki, teatas Iltalehti.

 

Tragöödia toimus Finn-eagle laeval, teel Naantalist Kapellskäri. Nimelt avastas koera omanik, kui reis oli kestnud ligi neli tundi oma kolm koera laeva alumise korruse dekil autost surnuna.

 

Laevakompanii eeskirjade järgi peavad loomad olema kogu sõidu ajal autos ja omanik võib ligi kaheksa tundi kestva reisi ajal korraks oma hoolealuseid vaatama minna.

 

Omaniku sõnutsi jättis ta koertele joogivett ja oli avanud  auto aknad. Arvatavasti kuna auto oli paigutatud kõige alumisele dekile, lõppes seal lihtsalt õhk otsa ja koerad lämbusid.

 

Nüüd soovivad õnnetult hukkunud koerte omanikud Iltalehti abiga teada kõigilt teistelt samal reisil viibinud koeraomanikelt, kuidas oli nende hoolealuste tervislik seisund.

 

Hukkunud koerte täpne surmapõhjus on veel selgitamisel.


Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #4 Loom 2008-07-28 14:11
pakun et kuna oli väga palav ilm, olen koerteraamatust lugenud et see võis olla kuumarabandus :sad:
 
 
0 #3 loomahull 2008-07-19 22:49
väga kurb:sad::sad:: sad::sad::sad:: sad:
 
 
0 #2 ketu 2008-07-13 01:38
minunteada peavad koerad ka tekil olema sest mina käin tihti laevaga soomes ja siis ma näen kogu ageg koeri ntekil

avaldan kaastunet
 
 
0 #1 irisbertas 2008-07-13 00:42
Päris õudne juhtum.See ikka veits mõistuse vastane ,et koer peab palava ilamga olema autos ,teada ,et seisev auto kuumeneb ülimalt kiiresti.Sügav kaastunne omanikele
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.