koerad

 

Juuli alguses leidsid Randvere lapsed kraavist koera, kes oli auto alla jäänud lausa kaks korda ning jäi kümneks päevaks kraavi abitult lebama, vahendab Reporter.ee.

 

Perekond Malmide valvekoer Richi ei saanud kahes liiklusavariis ühtegi luumurdu, kuid üle kümne päeva kraavis abituna vedeledes läksid tal haavad mädanema, nahk oli paistes ning haavadesse tekkisid vaglad.

 

Tänu bussijuht Raimond Metstele, kes helistas varjupaika, sai alguse võitlus Richi elu pärast. Kuna kallid operatsioonid käivad varjupaikadele üle jõu, anti Richi varjupaiga poolt üle Loomakaitse Seltsile, kes organiseeris Haabersti loomakliinikus surevale koerale abi andmise.  Loomaarst Julia Kuhta hoole all sai Richi vereülekande, doonoriks perekond Malmi teine koer Fara, lisaks 70 süsti ja tilgutite all olemine, ning algas paranemise protsess.

 

Loomakaitse Seltsi üleskutsele annetada raha Richi raviks reageeris üle 500 inimese. Seltsi arvele kogunes annetustena ligi 110 000 krooni. Richi ravist üle jäävat summat kasutab Loomakaitse Selts teiste liiklusõnnetuses viga saanud loomade raviks.

 

Reporter.ee videot saab vaadata siit.

 

Vaata ka teisi videoid Richist:


Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #3 trinsu 2008-08-08 15:32
Sellised uudised on alati positiivsed ja rõõmustavad!
 
 
0 #2 diana 2008-08-01 13:22
Teliselt imetlusväärne koer!!! Ja ni tore on kuulda, et selline summa sai kokku tänu headele inimestele. Jõudu ja jaksu sulle Richi :D
 
 
0 #1 jansa 2008-08-01 03:10
Vapper koer - ehk on koerte jumal olemas. Tore on lugeda õnneliku lõpuga lugusid.
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.