Kuidas Rebeka Lemmikloomapoes koeri pestakse?Mõtlesin, et proovin ise järgi kuidas täpselt Rebeka Lemmikloomapoes & spas siis koerte pesemine käib.

Otsustasin sinna kaasavõtta oma Inglise Springerspanjeli Greta. Sõitsime autoga Kunderi tänavale majja nr 37 Tallinnas, seal Rebeka Lemmikloomapood asubki, kirjutab cedrelle.ee blogi.

Kõigepealt tehti koer märjaks, pesti shampooniga ja siis pandi palsamit ning lasti paar minutit mõjuda. Seejärel kuivatati koer ära pandi peale igasuguseid erinevaid spraysi, et oleks pusasi lihtsam lahti kammida ning et karv veelgi ilusam oleks.

Lõpuks kammiti koer ära ja oligi valmis. Peab tunnistama, et Purepaws tooted tegid tõesti Greta karva väga pehmeks ja siidiseks ning koer lõhnas väga meeldivalt.

Väga tore kogemus oli, sest tavaliselt pesen enda koeri ise, aga nüüd oli nii hea ja lihtne pealtvaadata kuidas minu koer ilusaks tehakse:) Greta sai ka poest endale uue sõbra. Neil on seal jänes, kes on väga sõbralik koertega ega karda mitte kedagi.

Greta jällegi ei olnud mitte kunagi jänest näinud ning see oli esimenekord. Alguses tundus jänes talle väga kahtlase elukana, aga lõpuks harjus ära ning otsustas tema puuri ette lamama jääda rahulikult ega kavatsenudki enam koju tulla. Lõpuks ikka suure meelitamise peale tuli :) 

Vaadake videot kuidas koera eest hoolitseti! Soovitan väga Rebeka Lemmikloomapoodi külastada ja nende teenuseid kasutada, te ei pea kahetsema! Info ja hinnad: www.rebekapood.ee


ArtCreative Design and Custom coding


Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.