Labrador
Koera omanik Chris Morrison oli juba mitu kuud käinud Oscariga, oma viie aastase musta labradoriga, golfiväljaku ümbruses jalutamas, vahendab BBC.

Mingil hetkel aga hakkas Chris kuulma logisevat häält koera kõhupiirkonnas ning ta viis koera loomaarsti juurde. Veterinaar eemaldas Oscari maost 13 golfipalli, millest igaüks kaalus 45 grammi.

Chris Morrison ütles, et üks pallidest oli koera maos juba nii kaua olnud, et oli muutunud mustaks ning hakanud lagunema.
"Ta leiab neid nagu trühvleid, ma ei tea kui kaua ta pallide söömisega juba tegelenud on, kuid arvatavasti mitu kuud," ütles ta.
 "Tavaliselt toob ta mõned suus koju, kuid ma ei kujutanud ettegi et ta neid ka sõi ja veel nii suures koguses”.

Veterinaar oli hämmingus, sest polnud midagi sellesarnast oma praktika jooksul näinud: "Ta on  labradori retriiver, seega suhteliselt suur, kuid 13 golfipalli maos on sellegipoolest hämmastav."
Golfipallid eemaldati edukalt ühetunnise operatsiooni käigus.

Oscar on nüüd paranemise teel ning loomaarst määras talle spetsiaalse operatsioonijärgse dieedi. Lisaks peab ta nüüd jalutuskäikude ajal kandma suukorvi, et samasugune stsenaarium enam ei korduks. Chris Morrison: "Suukorv masendab teda aeg-ajalt, aga midagi pole teha."

Veterinaararst dr. Bob Hesketh ütles, et tegemist oleks olnud justkui mustkunstiga: "Ma avasin mao ning tundsin kahte või kolme golfipalli. Kuid kui ma neid välja võtma hakkasin, ei tahtnud nad kuidagi lõppeda. Lõpuks saimegi Oscari kõhust terve kotitäie golfipalle."

Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #1 karin 2008-09-16 20:40
hahaa, einoh, ainult labradorid suudavad seda
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.