Koorti ja Liikuri tänava vahelisel haljasalal juunikuuks valmiv Lasnamäe esimene koerte jalutusväljak läheb Tallinna keskkonnaametile maksma üle kahe miljoni krooni.


Keskkonnaameti heakorra ja investeeringute sektori peaspetsialisti Helmut Koidla sõnul rajatakse halajasalale tegelikult kaks eraldi väljakut - üks suurtele ja teine väikestele koertele, kirjutab Postimees. Linna keskkonnaameti heakorra ja investeeringute sektori vanemspetsialisti Triinu Saumi sõnul seati möödunud aasta lõpus Haaberstis, Lasnamäel ja Mustamäel lemmikloomade tarvis üles 40 väljaheitekasti. Tulevikus on plaanis paigaldada neid ka kesklinna haljasaladele.


Linna keskkonnaameti investeeringute plaani järgi rajatakse igal aastal vähemalt üks koerte jalutusväljak. Praegu on neid linnas kokku kümme.


 


Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #1 Jalutaja 2009-04-03 20:15
Väljakud on olemas, kuid miks on nende väravad lukus?? (Täna, 3.aprill 2009 olid väravad lukus igatahes). Ja kui ma aeda ei pääse, siis loomulikult teeb koer oma junnid aiast väljapoole ja kuhu ma korjatud junnid panen? Junnikastid on aedikus ja aiast piisavalt kaugel, et neile ligipääsu pole. Miljon läks, aga kelle jaoks??
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.