Küsimus:

Tere!

Mul on mure koera pärast. Kas te oskaksite soovitada arsti, kes tuleks koju ja  vaataks koera üle. Tegu on suure õuekoeraga. Tal on tekkinud moodustis tagajala siseküljele. See on ka silmnähtavalt kasvanud, ennem ka veritses natuke. Ta lakub seda ja ega hea meelega ei söö enam hästi.

Saan aru,et kõige parem oleks viia koer loomakliinikusse. Aga kuna lõikus jne. maksaks päris palju, pole hetkel seda teha võimalik. Kuid kojusõit ja asja üle vaatamine ning ka rohu saamine oleks väga tore.

Ma arvan, et see teeb talle valu ikkagi. Ta on minu vanaema koer, kelle andsin ühele vanapaarile hoida. Sest vanaema oli ise juba nii vana ja nemad olid lahkelt valmis teda vastu võtma. Ta elab Laagris ja minu ülesanne on tal silm siiski peal hoida. Oleksin teile igasuguse nõu eest väga tänulik.

Lugupidamisega,
Marge Metsa

Vastus:

www.Loomaarst.ee leheküljel on 2 tohtrit (Iris Aamisepp ja Jaaks Jõks), kes teevad koduvisiite. Kindlasti peab koera laskma üle vaadata ja kui operatsioon tõesti võimalik ei ole, siis püüda vähemalt põletikku ja valu leevendada.

dr. Tiina Toomet


Tagasi