Loomade Hoiupaik otsib metsa surema jäetud koera omanikku

Fotol olev koer oli jäetud kinniseotuna Viti küla lähedale metsa (Harku vald), kus ta veetis söömata-joomata mitu päeva, enne kui inimesed haukumise järgi koera üles leidsid.

Koera leiukoha lähistel asuva maja peremees ütles, et haukumist-kiljumist oli kuulda olnud mitu ööd - päevases mürafoonis see tema õuele ei kostnud. Öösel, pimedas metsas (õigemini rägastikus) hääle allikat leida ei olnud aga lihtne. 

Õnneks tuli ATV-ga appi naabrimees, kellega mets läbi kammiti ja lõpuks ka puu külge seotud koer leiti.

Kuna kuts võõraid enda lähedale ei lubanud, siis ei saanud leidjad kohe muud teha kui koerale ämbriga juua ja natuke kehakinnitust pakkuda. Hommikul läks teade valda, vallaametnik kutsus välja loomapüüdja ja kuts sai toimetatud hoiupaika. Puu küljest lahtipäästmise järel selgus, et kui esimene stress möödas, oli tegemist päris seltsiva ja sõbraliku emase, umbes 3aastase koeraga.

Loomade Hoiupaigal on palve - kui keegi foto järgi selle looma ära tunneb ja tema omanikku teab, anda sellest See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. aadressil teada - püüame teha nii, et looma metsa surema jätnu oma teo eest vastust peab andma.


Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.