Loomade hoiupaigas olev amstaff vajab koerasõprade abi

Loomade hoiupaika viidi 2 nädalat tagasi koer, kelle kohta võib öelda, et kunagi oli ta amstaff. Niimoodi võib öelda seepärast, et amstaffi võimsast välimikust oli sellel koeral säilinud ainult pea.

Koer oli väga kõhn, tal oli tugev kõrvapõletik, silmad olid paistes ja nahal olid haavandid. Tänaseks on amstaffi olukord pisut paranenud. Hoiupaiga arsti poolt määratud hormonaalne ravi on andnud vähesel määral tulemusi.

 Võib arvata, et kõrvapõletik on koera kurdiks muutnud. Ka ei ole koeral jätkuvalt söögiisu ja ta on endiselt väga kõhn.

Otsustamaks looma edasist saatust tuleb läbi viia naha biopsia, antibiogramm ja saata laborisse uurimiseks erinevaid vereproove. Kõik need on väga kallid protseduurid ja neid teostatakse väljaspool hoiupaika.

Hoiupaik on ka varem elule tagasi aidanud lootusetus olukorras olevaid koeri, ei taha nad ka selle õnnetu amstaffi suhtes erandit teha – kui arstid vähegi lootust annavad (ja seda on amstaffi suhtes Hoiupaiga arst väljendanud) tuleb looma aidata.  

Head inimesed saavad Hoiupaika toetada, annetades raha arveldusarvele 10220043748018, märgusõnaga „amstaff“.

P.S. Kui keegi teab, milline inimjätis selle amstaffi nii jõhkralt tänavale hääbuma jättis, siis andke Loomade hoiupaigale vihjeid See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. – Hoiupaik hoolitseb selle eest, et väärkohtleja oma teenitud palga saaks.

Allikas: Loomade Hoiupaiga koduleht

Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #1 ... 2009-06-12 18:15
Appi!!! Kuidas koerakesel läheb, mis tast saanud on? Endal kodus amstaff ja nii jube ja kurb tunne tuli, sellist asja lugedes. :sad:
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.