Active ImageNikki Newcombe, 35, kulutas nädala otsides ja kasutades termokaameraid, et leida oma kadunud Jack Russelli tõugu koera Marmite, kuid edutult.

Meeleheites helistas ta loomadele spetsialiseerunud selgeltnägijale, kes väidetavalt saab telepaatilisel teel suhelda kõikide loomaliikidega.

 

Vaatamata sellele, et selgeltnägija elas 100 miili eemal, nägi ta enda sõnul pilte nii Marmite´i asukohast kui ka teekonnast, mida koer oli läbinud.


Ta ütles, et koer on inimeste poolt tekitatud auku kinni jäänud, ümberringi on vesi ja tsement.

Miss Newcombe, kes oma tütrega elab Walsallis, järgis talle etteantud teed, mida Londonis elav selgeltnägija soovitas. Ta saabus mahajäetud kanalisatsiooni kanali juurde, mis asus naise kodust miili kaugusel.


Miss Newcomber leidis Marmite kanalisatsiooni augus, lõksu jäänuna. Ta kutsus tuletõrje, et need koera vabastaksid.

Tuletõrjuritel õnnestus lasta alla korv, kuhu koer meelitati ning mille abil ta üles tõmmati. Loomake oli kaalust palju alla võtnud, kuid muidu oli ta täiesti terve.

Omanik kommenteeris: "Me proovisime kõiki loogilisi võimalusi tema leidmiseks, aga kuna need osutusid edutuks, siis me otsustasime proovida alternatiive."

 "Meedium seletas mis teed pidi koer meie majast liikuma hakkas ja kirjeldas üksikasjalikult puid, maju jms millest koer oma teekonnal möödunud oli", jätkas naine, " Ma pidin vaid järgima teekonda, mis mulle ette antud oli ja jõudsin koerani kõigest tunniga. Ja seda peale nädalat tulutuid otsinguid.

Koer hüppas üles-alla, ülirõõmus meid nähes, keksis ja haukus: ilmselgelt tahtis ta väga august välja saada. Nüüd usun ma selgeltnägijatesse - see oli uskumatu, kuidas ta me koera leidis."

Selgeltnägija ütles: "Tajudes Marmite tundsin, et ta on veel elus ja kusagil lõksus. Tal oli külm, oli pime ja ta oli väga väsinud."

Allikas: Telegraph UK

Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.