Gwen Bailey
Koeraspordklubi “Koerus” koostöös Proplaniga toob Eestisse  Inglismaa juhtiva loomapsühholoogi ja koertekoolitaja  Gwen Bailey.

Gwen Bailey on Inglismaa suurima kutsikate koolitusvõrgu Puppy School (www.puppyschool.co.uk)  asutaja ja loomaarst.

Gweni on töötanud juhtiva loomapsühholoogina Briti suurimas loomade varjupiagas National Animal Welfare Charity aastatel 1988-2002, kus ta oli pioneeriks koerte käitumisalaste teadmiste kasutusele võtmisel kodutute koertega (varjupaikades, päästeorganisatsioonides, heategevusorganisatsioonides).

Ta oli esimene isik keda määrati tööle täisajaga loomade käitumisspetsialistina vastutades loomade heaolu eest ning kellele tänaseks on usaldatud juhtida  käitumisspetsialistide meeskond.
 
Gwen on edukalt lahendanud tuhandete uuesti kodu otsivate ja uuesti kodu leidnud koerte käitumisprobleeme, ta aitab ennetada käitumisprobleemidega koerte pidevaid koduvahetusi ning seega aitab suuresti kaasa uue kodu leidnud koerte edukale statistikale.

Gwen annab koerte käitumisalaseid loenguid nii oma kodumaal kui rahvusvahelistel konverentsidel, juhatab treeningkursuseid töötajaile heategevuslikes varjupaikades üle maailma ning on kirjutanud 7 raamatut ja mitmeid õpetlikke flaiereid.

Ta on nimetatud ka Battersea Dogs and Cats Home (Eesti mõistes Battersea koerte ja kasside kodu ehk varjupaiga- üks Inglismaa kuulsaimaid varjuapiku Londonis) eeskostjaks.

16. ja 17.mai 2009 toimub Tallinnas koolitusseminar teemal: “Kõik mida sa peaksid teadma kutsikast”.

Kahel päeval toimuvad loengud erinevale auditooriumile, kus Gwen Bailey jagab õpetusi, annab nõu ja demostreerib oma koolitusmeetodit.

Lisainfo Koeruse koduleheküljel: http://www.koerus.ee/Gwen-Bailey-tuleb-Eestisse

Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.