Mõni päev enne Hiina sõitu Pavel Loskutovi hammustanud rotveiler pandi kohe pärast intsidenti magama, vahendab SLÕhtuleht.

"Minu tõenäoliselt viimane olümpia läks selle õnnetu koerahammustuse nahka. Paar nädalat enne sõitu olin päris heas vormis, aga ega need hammustusejärgsed antibiootikumisüstid ja magamata ööd just kõige paremini mõjunud," nentis Loskutov.

Loskutovi rünnanud rotveiler pandi aga kohe magama. Koera omanik Maido leidis SL Õhtulehe artiklit kommenteerides, et osa süüst lasub ka jooksjal endal.

"Tund aega pärast õnnetust panime tõesti koera magama, millest meie pere sai muidugi suure trauma, sest proovige ise oma pereliiget surmata. Kuid ka härra "olümpialootusel" ei ole selles vähem süüd. Nimelt käis ta ise jooksuringidel koos oma suuremat sorti hundikoeraga. See koer oli muide kogu aeg lahtiselt ja jooksis täiesti suvaliselt ringi. Ei ole ime, et kõik ümbruskonna koerad olid pidevalt hullumas. Poleks meie koer lahti olnud, oleks kallale tunginud mõni teine," arvas koera peremees. Ka kinnitas ta, et rotveiler ei olnud kunagi kellegi peale kuri. "Kuid tal kujunesid välja teatud viha-vaenlased, kes paratamatult teda ärritamas käisid. Korra enne seda jama sattusid meie ja Paveli koer ka nokkapidi kokku ja jumal tänatud, et ma nad lahutada suutsin. Olümpialootus ei suutnud oma koera kohe kuidagi kontrollida."

Loskutov ei tea veel, kas ta hammustanud koera peremehega üldse ühendust võtab. "Juhtum on niigi suureks aetud. Kui rünnanud koera peremees aga ka mind süüdistab, siis on natukene kummaline küll. Kui koerad omavahel kaklevad, siis ei tähenda see, et koer inimest võiks hammustada," leidis ta. Enda isast hundikoera Kutšumit sportlane kiidab – ei hammustavat isegi kasse, jookseb niisama neil järel.

"Paveli koer on väga sõbralik," rääkis ka Loskutovide naabruses elav Valter. "Ise siin viskame nalja, et Loskutov piinab koera. Kui on palavam ilm, siis pika karvaga ja täidlane koer jääb, keel ripakil, peremehest maha," naerab naabrimees.

Allikas: SLÕhtuleht

Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #1 arvamus 2008-09-02 14:04
Mõlemad koeraomanikud on rikkunud seadust kui koerad lahtiselt ringi jooksevad. Ei hammustavat kasse vaid jookseb neil järel?!
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.