Sample ImageSa võid valida oma sõpru, kuid sa ei saa valida omale perekonda, kui mitte välja arvata oma perekonna sõber ja pereliige – sinu koer. Järjest enam koeri saavad pärijateks, kui nende omanikud siitilmast lahkuvad. Ja miks ka mitte? Nad on ju ikkagi täisväärtuslikud perekonnaliikmed, ning perekonnaliikmetele pärandatakse ikka ühtteist.

Mis juhtub siis, kui sa oled miljonär ja tahad kogu oma vara koerale pärandada? Kahjuks (või õnneks) ei saa seda niisama lihtsalt teha. Seaduse järgi on koduloomad omand. Ja omandil ei saa olla omandit. Kuid siin on üks nõks, kuidas koduloomi diskrimineerivat seadust eirata. Niisiis koerale päranduse tegemiseks pead sa avama oma koera jaoks usaldusfondi ning määrama sellele usaldusisiku, kelle ainsaks kohustuseks on järgida sinu kirjalikke instruktsioone selle osas, kuidas raha peab kulutatud saama.

Siin on seitse maailma rikkaimat koera, kes said päranduseks rohkem raha kui enamik inimesi näeb terve elu jooksul!

Kas seda mõeldaksegi kui kasutatakse väljendit „koera elu“? :)

 

1.Krahvinna Karlotta Libenstein Saksamaalt jättis umbkaudu 106 miljonit dollarit, mis on üle miljardi krooni (illustratsiooniks: 1000000000), oma saksalambakoerale, Günther III-le aastal 1992. Tema usaldusisik investeeris raha ja kolmekordistas varanduse. Kui Günther IV's sündis, sai temast ametlikult maailma rikkaim koer.


2.Toby Rimes sai päranduseks 80 miljonit dollarit oma perenaiselt, New Yorgis suurel hulgal kinnisvara omanud, Ella Wendelilt.


3.Frankie sai küll palju vähem, kuid pole temalgi põhjust kurvastada - 5,3 miljonit dollarit on ka raha. Hetkel elab ta ühes San Diego mõisas.


4.Ühes „Frasier“ nimelises telešous osalenud koer Eddie omab hetkel üle 3 miljoni dollari. Sarja ühe osa eest teenis koer üle saja tuhande krooni.


5.Drew Barrymore päästnud lemmik, kollane labrador nimega Flossie, saab päranduseks maja (väärtuseks umbes 3 miljonit dollarit). Flossie tagastas vaid perenaisele teene, Drew päästis koera kirbuturult Pasadenas, koer äratas omanikud tulekahju ajal nende ust kraapides.


6.Suure päranduse osanikuks saanud Diana Myburgh päästis oma koera varjupaigast ja pärandas talle omakorda 700 000 dollarit.


7.Kaheksakümne üheksa aastane Norah Harwell jättis kogu oma vara, mida hinnati 15 miljonile kroonile, oma kahele Collile. Osa sellest jättis ta siiski ka Inglismaa loomade tervise fondile.


Ega meist keegi ei tahaks, et meie lemmikud peavarjuta jääks juhul kui meiega midagi juhtuks. Lemmikud on samuti pereliikmed ja me soovime neile ainult parimat, isegi kui see mitmemiljoniliste ekstreemsusteni ulatuda võib (ei või ju iial teada, millal inflatsioon lõpliku paugu paneb).


Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.