Mark otsib endale toredat kodu
Mark on pärit koerte varjupaigast ning on oma elus sinna korduvalt tagasi jõudnud – nimelt valvas Mark varem Nõmme turgu, kuid jooksis alalõpmata üksinda ringi Õismäel ja Mustamäel, kust ta taas varjupaika toimetati.

Sealt võttis toonane omanik ta mõne aja pärast jälle ära ja pani elama tarasse, kus koeral puudus nii söök kui jook, ning ta oli üksindusest ahastuses.
Eelmisel sügisel võõrandati halvasti peetud koer munitsipaalpolitsei abiga omanikult ning toodi hoiukodusse. Koer oli väga kõhn ja kurnatud, kuid sõbralik inimeste suhtes.
Mark otsib endale toredat kodu
Mark on olnud õuekoer, kuid hoiukodus on ta elanud majas sees ning see meeldib talle väga. Samuti naudib ta jalutuskäike – oma varemas elus ümbritses teda vaid plankaed. Rihma otsas oskab Mark ilusti jalutada. Marki lemmikmänguasjad on tennispallid ja närimiskondid meeldivad talle ka.

Ta sobiks elama maakohta, kus ei ole vaja kokku puutuda teiste koertega. Saab hakkama toas ja ka õues, kui tal on kuut.

Mark on terve, lõbus ja mängulustiline koer. Inimestega sõbralik, teistesse loomadesse suhtub huviga, kuid umbusuga ning ta ei oska nendega (eriti teiste isastega) konfliktivabalt suhelda. Võõraid tervitab kõva haukumisega.
Kellel on Markile kodu pakkuda, saab lisainfot See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. , telefon 52 72 082
Mark otsib endale toredat koduMark otsib endale toredat kodu
Selliselt elas Mark vanal Nõmme turul. Räpane, kammimata, ilma joogiveeta ja näljane. Üksi ja õnnetu loom. Mingi nööriga kuuri külge seotud, pesaks vanad kaltsud.
Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #2 inna seinre 2009-08-13 14:23
Birjo on ise ka väga tubli.Ole sama tubli kui siiani.
 
 
0 #1 Birjo Piiroja 2009-08-12 18:38
Au ja kiitus hoiukodule :-) Hoiame Markile pöialt!

Birjo Piiroja
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.