Meeletud tooted koerteleTõlkemasinad koerte keele mõistmiseks.

Bow-lingual seade analüüsib koera häält, võrdleb seda 200 tuntud stressisignaaliga ning annab tõlke kuue erineva emotsiooni kujul.

See vidin on rohkem koera kehakeele tõlkemasin: koera erinev sabaliputus tõlgitakse inimkeelde - kasutades  selleks subtiitreid nagu telekas või teatris.

Koera saba külge kinnitatakse väike LED-lamp. Saba liputamisel ilmub õhku kiri, mis väljendab sabaliputuse tähendust. Näiteks: 90 sabaliputust minutis thendab: “Ma jubedalt ikka armastan sind!” Meeletud tooted koertele

Koer kotti!

Puppoose on kott koerale, ergonoomiline ja koerale meelepärane. Kott säilitab koera turvaliselt ning võimaldab koos koeraga “rohkem kvaliteetaega veeta,” kirjutab tootja.

Kui aga oled koeraks bernhardiini valinud, siis seda kotti ei soovitaks.

Koerakaamera - mida näevad koerad?

Meeletud tooted koertele

Milline on koera elu?
a) Küsi koeralt
b) kinnita koera külge kaamera, mis näeb maailma “läbi koera pilgu”.

Kaasas on kaameral kaugpult, millega saad kaamerat sundida pilti  säristama endale sobival hetkel. Näiteks hetkel kui koer kakab. Mis on ikkagi sellel hetkel koera silme ees keerlemas?

Samuti võid kaamera progeda pilti tegema iseseisvalt näiteks korra tunnis või suisa korra minutis. Tee kasvõi koerablogi, kuhu pildid üles panna.

Doggles - päikeseprillid koertele

Meeletud tooted koertele

Kas sa teadsid, miks koer silmi kissitab? Sest päike paistab silma!

Doggles päikeseprillid kaitsevad koera silmi kahjuliku UV-kiirguse eest tehes samas koerast üle linna moekaima peni. Teised koerad jäävad kadedusega järele vaatama. Muide, prillid kaitsevad silmaümbruse õrna nahka ka enneaegse vananemise vastu.

Doggles hinnad on alates u. $20. Prillid on saadaval erinevates suurustes koertele; valida saab mitme erineva tegumoe vahel.

Meeletud tooted koertele

Deodorant koertele.

Nagu feromoonid või mis need on, mis vastassoos “tahet” tekitavad, töötab vist sama moodi ka koerte deodorant “Sexy Beast“.

Ilusa nimega, ilus asi ja noh pidavat paremini töötama kui šampooniga pesemine. Mul pole koera ja seetõttu ka mitte nende halba lõhna, aga loomapidajatele: “miks mitte!?”

1,7 Oz’i maksab  ca $50.

Allikas: netikuller.ee


Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.