Kas teadMilline on su koer - selline oled sinasid, et loomi oma koju valitakse enda iseloomu järgi. Kui su kodus elab koer, siis seisad kindlalt oma jalgadel ning tuled eluraskustega suhteliselt kergesti toime, armastad liikumist ja vaheldust. Ilmselt oled idealist, optimist ja romantik, kes hindab ennekõike ustavust, ausust ning siiraid suhteid.
Kui sul on kodus krants - oled väga emotsionaalne ning kaastundlik. Iga kord, kui põrkad kokku olgu või väikseima ebaõiglusega, suudad end vaevu talitseda. Sinu elus on sageli ette tulnud hetki, mil sind ei mõisteta. Oled jäänud päris üksi, ometi pole sa muutunud kibestunuks. Vastupidi, suhtud juhtunusse kui veel ühte võimalusse elu tundma õppida, vahendas delfi.ee.

Kui eelistad selliseid koeri nagu setter, terjer, spanjel või retriiver, viitab see su armastusele reisimise ja pideva liikumise vastu. Oled väga sõbralik, jumaldad suhtlemist, armastad aega veeta perekonna ja lähedaste sõprade seltsis. Oled kannatlik ega võta tülisid kuigi tõsiselt.

Kui su valik on langenud valvekoertele, siis meeldib sulle teiste inimeste tähelepanu ning eelistad võtta elult vaid parimat. Oled sõltumatu ning sind pole lihtne allutada. Suur tähtsus on sinu jaoks välimusel. Esmapilgul võid näida veidi kõrgina ning eemalviibivana, kuna oled ülimalt enesekindel. Tead täpselt, et austus tuleb välja teenida. Sind on raske millegagi üllatada.

Väikese koera omanikuna oled tulvil armastust — sulle meeldib oma lähedasi armastusega lausa üle külvata. Oled liialt sentimentaalne, võimalik ka, et veidi kannatamatu ja kapriisne.
Märksõnad:

Tagasi