Koer.ee loodi 2002. aastal verekoer Brutuse mälestuseks. Brutus oli minu esimene päris oma koer, kes kahjuks lahkus vikerkaaremaale kõigest 1a ja 5 kuu vanuselt gastropeksia operatsiooni ajal.

Peale Brutust tuli minu ellu verekoer Lotta, kelle elu jäi samuti lühikeseks autõnnetuse tõttu, seejärel verekoer Marta (alumisel pildil), kes oli minu pereliige olnud ligi 13 aastat. 2017 a augustist on minu inspiratsiooniallikaks ja maskotiks verekoer Berta (pildil).

Hedvig

Minu moto koer.ee-ga toimetamisel:

- informatiivseim koerateemaline portaal
- kvaliteetne sisu
- koostöö koerakasvatajatega, loomaarstidega ja varjupaikadega, soovin, et koerapidamise kultuur Eestis areneb positiivses suunas
- Koer.ee panustab asjalikkusele, mitte meelelahutusele -  eesmärk on olla suunav, toetav ja hariv


Miks on kasulik registreeruda koer.ee kasutajaks

Koer. ee kasutaja saab TASUTA:

Luua endale kasutaja profiili
Profiilis saad :
- tutvustada ennast ja oma koeri
- lisada oma lemmikvideoid
- lisada endale sõpru ja suhelda teiste koeraomanikega
- kirjutada sõpradele kommentaare

Luua klubisid - need on kommuunid, kogukonnad. Iga koer.ee kasutaja võib luua oma klubi, liituda teiste koer.ee klubidega.  Klubide kategooriad on: koeratõud, harrastused, kutsikad, kennelid-kasvatajad, tõuühingud-klubid, tervis ja muud klubid.

Klubide mõte on see, et kasutaja saab suhelda piiratumas seltskonnas - klubil on oma  foorum, teatetahvel jms. Näiteks:  fännad mingit konkreetset koeratõugu - võid liituda selle tõu fännide klubiga, ning saate omavahel suhelda. Näiteks: sul on kennel - võid luua oma kennelile klubi, ning kutsuda selle klubi kasutajateks oma kenneli kasvandike omanikke jne.

Postitada foorumis - foorumis on erinevad alamkategooriad, foorumisse saavad postitada koer.ee kasutajad. Foorumis saab teiste koeraomanikega suhelda, vahetada kogemusi  jms. Kasutusel on karma ja reitingute süsteem, meil postitavad mh ka Koeramaailma gurud ;) Karma annab Sul võimaluse hinnata kasutaja postitusi ja käitumist portaalis, saad tõsta ja vähendada kasutaja karmat.

Blogida - iga koer.ee kasutaja saab luua endale oma blogi.

Samuti on profiili all näha kuhu klubisse Sa kuulud, Sinu poolt lisatud videod, Sinu koerad ning Sinu blogipostitused.

Kasutajal on õigus lisada rubriiki Kasulik info kontaktandmeid, täiendada kennelite ja kasvatajate andmebaasi, kutsuda sõpru koer.ee kasutajaks jpm.

Kasutaja võib saada eristaatuse - ta saab õiguse avaldada uusi artikleid, uudiseid, modereerida foorumit jne.

Rubriigid:

Uudised -  kõik koerateemalised uudised Eestist ja ka mujalt maailmast.

Üritused, näitused - siin on informatsioon koerateemaliste ürituste kohta - koertenäitused, koolitusega seonduvad sündmused, võistlused ja muud üritused. Kõikidel koer.ee kasutajatel on võimalik lisada infot uutest üritustest.

Koeratõugude tutvustusedE-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud - siit leiad erinevate koeratõugude tõututvustused. Neid on hetkel kokku üle 400. Juhul kui soovid anda oma panuse, et muuta tutvustusi põhjalikumaks või lisada uus tõututvustus, saada meile e-mail (info ät koer.ee)

Koeratõugude galerii - siin on galerii erinevatest koeratõugudest. Kõik koer.ee kasutajad saavad  täiendada tõugaleriid. Siiski enne fotode avaldamist vaadatakse nad moderaatorite poolt üle. Soovime, et koer.ee tõugalerii oleks usaldusväärne koht, kust leiab huvi pakkuva koeratõu kohta pilte.

Mis on koer.ee?Kennelid, kasvatajad - siit leiab Eesti kennelite ja kasvatajate kontaktandmed. Neid juba üle 450.  Kõik koer.ee kasutajad saavad täiendada kennelite andmebaasi. (Enne koer.ee portaalis avaldamist siiski kontrollitakse andmete õigsust).

Koerateemaline kirjandus - valik Eestis ilmunud koerateemalistest raamatutest. Võid avaldada oma arvamust, ning soovitada ka teistele koer.ee lugejatele head raamatut.

Küsi nõu koerakuulajalt - Eesti esimene koerakuulaja Kärt  Pingas vastab koer.ee lugejate küsimustele teemadel: võistlushandlerlus, tõupõhine handlerlus (üld), üldprobleemid koerte käitumises.

Küsi nõu loomaarstilt - Vaieldamatult Eesti parimad loomaarstid vastavad koer.ee lugejate küsimustele koera tervisega seotud teemadel.

Rubriik 10 küsimust kasvatajale - siit rubriigist leiad Eesti kenneleid ja koerakasvatajaid tutvustavad artiklid.

Koeratoitude hindamine - siin rubriigis saad avaldada oma arvamust Eestis müüdavate koeratoitude kohta.

Artiklid:

Koer.ee-s on vahva ja kasulik artiklite kogu. Artiklite kategooriad on:
Enne kui võtad koera - siit leiab artikleid, mis pakuvad huvi inimesele, kes plaanib endale koera võtta.
Kui kodus on kutsikas - artiklid, mis võiksid olla abiks kutsikaomanikule
Koolitamine ja harrastused - kõik koerte koolituse ja harrastustega seonduv
Üldine käitumine - artiklid koerte käitumisest, nende olemusest
Käitumisprobleemid - suur valik artikleid, mis loodetavasti aitavad käitumisprobleemide puhul
Tervis ja hooldamine - artiklid terviseprobleemidest, koera hooldamisest
Toitmine - artiklid koerte toitmisest ja koeratoitudest.

Kasulikud kontaktid:

Rubriigist leiad kõik koeraomanikule vajalikud kontaktid. Loomakliinikute, koolitajate-koertekoolide, varjupaikade, lemmikloomakalmistute, koerte salongide, hotellide, tõuühingute, klubide  jpm kohta. Koer. ee kasutajad saavad kataloogi täiendada.  Samuti on link seadusandluse osale - siit leiab koerte ja kasside pidamise eeskirjad jms.  Samuti  kõikide kennelliitude kontaktid, ning FCI klassifikatsiooni.

E-pood:

Koer.ee e-poest leiad vajalikke ja kasulikke tooteid oma koerale. Valime välja parimad tooted Sinu eest - nii jääb Sul rohkem aega oma parima sõbraga tegelemiseks. Külasta meie e-poodi!
Koer. ee täieneb pidevalt. Oodatud on kaastööd, ettepanekud, ideed ja abi- anna endast julgelt märku!
Kõikide küsimuste korral pöörduge: info[ät]koer.ee E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

Toredat koer.ee kasutamist,
Hedvig