Moskvas tabati koerte saritapja
Venemaa pealinnas Moskvas tabati mees, kes on massiliselt koeri tapnud.

Arvatakse, et 42-aastane Dmitri Hudojarov on teise ilma saatnud 30 - 100 koera, vahendab Elu24.ee Komsomolskaja Pravdat. Hudojarov sai koerte mahalaskmist üsna kaua aega harrastada, kuna enamik ta ohvritest olid hulkuvad koerad.

Ta sõitis oma musta värvi maastikumasinaga Moskvas ringi ja tulistas koeri otse autost. Mehe sõnul püüdis ta koeri tabada silmadesse, kopsudesse või genitaalidesse.

«Tahtsin linna koertest puhastada. Hulkuvad koerad ründavad inimesi,» põhjendas mees oma teo motiive. Hudojarovi kinnitusel hakkas ta koeri vihkama pärast seda, kui ta ise ühe koera ohvriks langes. Hiljem võttis mees ette ka kaaskodanike koerad, kes olid ilma jalutusrihmata. See viis lõpuks tema tabamiseni.

Ühe maha lastud koera omanik kirjutas Hudojarovi auto numbri üles ja teatas asjast miilitsasse. Koerte saritapja tabati. Ta tunnistas oma teod üles, kuid ei näe neis midagi kuritegelikku.

Mehe üle kohtu pidamist võib mõjutada see, et Venemaal ei ole korralikku loomakaitseseadust.  Hudojarovit võib süüdimõistmisel ees oodata kuni paari aasta pikkune vangistus.
Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #3 kati398 2009-09-12 11:41
oodata on tal arvatavasti PAARI AASTAST karistust. Tapab ära 100 koera ja pannakse aastaks kinni , hea soe , söök olemas .Mis nii viga elada. Tuleb vangist välja ja tapab uuesti 100 koera , läheb jälle aastaks tasuta toidule ...:S:S
 
 
0 #2 inna seinre 2009-09-11 13:18
Psüühiliselt haige.Kui palju on meie hulgas imelikke inimesi.Kõik ,mis puutub loomadesse ja vaadake ainult neid ullikesi,kes tormavad superstaari saatesse,omamat a kübetki häälekest.Ka need inimesed on omaette "isiksused"
 
 
0 #1 nupsu 2009-09-10 23:46
nii kurb:cry:
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.