Nädalavahetusel saab Mähel lemmikloomi kiipida
Tallinna keskkonnaamet kutsub laupäeval ja pühapäeval Mähe Vaba Aja Keskuse parklasse lemmikloomi kiipima ja vaktsineerima.

Kiipimisaktsioon toimub Pirital Mähe Vaba Aja Keskuse parklas (Aianduse tee 64A) kell 11 - 14. Väliüritusel maksab koerale kiibi paigaldamine 200 krooni ja kassile 400 krooni, teatas Raepress.
Mikrokiip süstitakse loomale kaelanaha alla vastava süstlalaadse instrumendi abil. Protseduur ei ole valulikum kui tavapärane vaktsineerimissüst. Mikrokiipimine on garantii, et looma omanik on looma kadumise, sh ka varastamise ning leidmise korral kiirelt  tuvastatav.

Kiipimiseks võtta kaasa vaktsineerimispass, koeral peab olema suukorv, kaela-ja jalutusrihm. Kiipimine toimub elavas järjekorras. Kohapeal saab samuti osta ussirohtu, küsida konsultatsiooni lemmikloomade ravikindlustuse kohta ja vaktsineerida loomi. Kompleksvaktsiin koerale maksab 200 krooni ja kassile 150 krooni. Tasuda saab vaid sularahas.

Eelregistreerimine ja informatsioon telefonil 58325248 (kell 10-12) või loomaarsti Jaak Jõksi e-mailil: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .

Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #1 aade 2009-07-20 15:25
Peaks ikka ka neile kiipijatele ütlema.et looma kiip tuleb registreerida,m uidu ilmuvad jälle välja need loomad,kellel on kiip,kuid ei ole registreeritud
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.