Sel pühapäeval, 13. oktoobril toimub Tallinnas Kristiine Spordihallis Eesti suurim heategevuslik koertenäitus BIGBANK Match Show, mis toob kokku koerad, koeraomanikud ja heategijad üle Eesti.

Heategevusliku koertenäituse abil toetatakse igal aastal üht Eesti koduta loomade varjupaika. Tänavu lähevad kõik ürituse tulud Haapsalu varjupaiga heaks.

BIGBANK Match Show patroon Marju Länik usub, et koertenäitusest tuleb üks põnev ja südamlik koosviibimine. “Pühapäeval kogunevad koerasõbrad üle Eesti juba üheksandat korda, et demonstreerida koera ja tema omaniku vahelist koostööd ning aidata kaasa koduta koerte olukorra parendamisele. Kohale saabub erineva kasvu, välimuse ja iseloomuga koeri, kes võtavad omavahel mõõtu või osalevad demonstratsioonesinemistel. See päev pakub kõigile näituse külastajatele põnevat vaatemängu ja samas võimalust teha head,“ ütles Marju Länik.

BIGBANK Match Show’st on oodatud osa võtma nii puhtatõulised kui segaverelised koerad, kes jagatakse nelja võistlusklassi vastavalt vanusele ja suurusele: kutsikad, üle- ja allapõlve koerad ning veteranid. Lisaks toimuvad võistlused koerte esindajatele ehk händleritele.

Koertenäitusele saab eelregistreerida kuni 10. oktoobrini veebilehel https://www.bigbank.ee/et/bigbank-match-show/registreerimine ja üritusel kohapeal.

Traditsiooniliselt toimuvad match-show’l ka mitmed koertega seotud etteasted: näha saab narkokoerte demonstratsioonesinemist, esitletakse koerte sügistalvist riidemoodi ning lisaks leiab aset võistlus “Laps ja koer”. Heategevusliku koertenäituse raames kuulutavad Eesti Koeraomanike Selts ja BIGBANK kuuendat korda välja konkursi “Aasta kõige koerasõbralikum tegu” võitja.

BIGBANK Match Show on juba üheksandat aastat toimuv Baltikumi suurim iga-aastane heategevuslik koertenäitus, mille eesmärk on juhtida tähelepanu koduta loomade probleemile ja selle lahendamise võimalustele ning toetada koduta loomade varjupaikasid Eestis. Eelmisel aastal osales koertenäitusel 197 koera. Heatahtlike inimeste abil toetati Tartu koduta loomade varjupaika enam kui 2600 euroga.

BIGBANK Match Show toimub lisaks Eestile ka Lätis ja Leedus. Ürituse algatajad ja läbiviijad on AS BIGBANK ja MTÜ Eesti Koeraomanike Selts. Paralleelselt kogu Baltikumis toimuva heategevusliku match-show toimumisele aitavad kaasa Bullstar, Caramira, Cedrelle, Chihuahua Sõprade Liit, Leigiv OÜ, Koer.ee ja Lemmiklooma.ee.

Kristiine Spordihalli uksed avatakse nii võistlejatele kui ka külastajatele 13. oktoobril kell 10.30. Show algab kell 12.00

Täiskasvanud publikule on sissepääs tasuline – 3 eurot, perepilet on 4 eurot.

Lapsed kuni 12 aasta vanuseni ja pensionärid pääsevad üritusele tasuta.

Koera eelregistreerimise hind on 5 eurot, koha peal 7 eurot. Piletitulu läheb annetusteks Haapsalu kodutute loomade varjupaigale.
NB! Kõik koerad peavad koha peal läbima veterinaarkontrolli.

BIGBANK Match Show´le tulnud koer (nii võistlema või ka lihtsalt vaatama) peab olema vaktsineeritud marutaudi vastu alates 12 nädala vanusest (varasemaid vaktsineerimisi ei arvestata) ja vaktsineerimisest peab olema möödunud vähemalt 21 päeva. Koer peab olema vaktsineeritud koerte katku, nakkusliku hepatiidi ja parvoviroosi vastu vähemalt kaks korda kutsikana (viimane vaktsineerimine 14-16 nädala vanuselt).
Koeraomanikul peab kaasas olema vaktsineerimistunnistus.Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.