Heasüdamlik naine päästis 5 jalaga kutsika väärakate show-sse sattumise eest
USA väärakate show omanik kavatseb kohtu kaudu nõuda omale viiejalgset chihuahua ja terjeri segust kutsikat Lillyt, kelle üks teine kutsikahuviline kasvatajale kõrgemat hinda pakkudes välja ostis ja kutsika otsejoones veterinaarkliinikusse lõikuslauale viis, vahendab Nydailynews.

Fotol nägi 1 kuu vanune beeþ chihuahua ja terjerisegune kutsikas tõeti show-sse sobiv välja. Lisakäpp ripnes kahe tagumise jala vahelt ja lohises mööda maad, käpaalused padjakesed ja küüned ülespoole pööratud. Lisakäpal oli ka kuus varvast. Coney Islandil asuva ebatavaliste inimeste ja loomade show omanik John Strongi sõnul oli kutsika kasvataja lubanud viiejalgse koerakese 3000 dollariga talle müüa, ta oli jõudnud teha juba 1000 dollari suuruse ettemakse,  kuid murdis kokkulepet, kui teine huviline  talle selle ebatavalise kutsika eest 4000 dollarit (ca 44 000 krooni) pakkus.
Kutsikas
Heasüdamlik Allyson Siegel oli šokeeritud, kui nägi, et kutsikat tahtetakse väärakate show omanikule müüa. "Helistasin kutsika kasvatajale, Calvin Owensbyle, ning pakkusin talle rohkem raha. Ütlesin talle, et mõistan, et asi on vaid rahas. Mul on kahju sellest kutsikast, ta on imearmas mitte väärakas. Tal peab olema õigus elada normaalset koeraelu, mitte taluma alandusi ja enda üle naermisi".

Neljapäeva varahommikul lasi Lilly uus omanik loomakesel viienda jala ära opereerida. Operatsioon läks maksma 2000 dollarit ( ca 22 000 krooni) ja praegu tunneb Lilly end hästi.


Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #2 Grete A. 2009-08-22 01:05
Minu arust kaa, see on täiesti koertele alandav, kui tehakse mingit väärakate showd. Tätsa lõpp!:sad:
Tore, et vähemalt maailmas ka hoolivaid inimesi.:-)
 
 
0 #1 eliisa 2009-07-29 20:40
ma ei saa aru miks on tehtud ültse "väärakate show", see on ju loomadele täiesti alandav nagu oleks see ka inimestele kui neid saadetakse sellisesse saatesse kuna nad on natukene erinevad kui tavaliselt inimesed on!!
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.