(21 hinnet, keskmine hinne 3.62)

Natyka koeratoit2010 aastal loodud koeratoit, mis sisaldab 75% liha. Natyka koeratoit sisaldab 18% niiskust.

Toit ei sisalda:
- kunstlikke lisaaineid
- sojatooteid
- nisugluteeni
- piimatooteid
- kunstlikke värvaineid
- tehislikke lõhnaaineid
- kunstlikke säilitusaineid

Tootja koduleht

Märksõnad:

Sind võib huvitada veel:


Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #2 springer 2014-02-21 12:47
Eelkõnelejaga täiesti nõus - proovisime eelnevalt mitmeid erinevaid kuivtoite ja koer pirtsutas kõigiga. Juba oli lootus kadumas, et ta üldse ilma ahvatlevate lisanditeta midagi sööma nõustuks, aga siis proovisime Natyka Gold'i ja see oli esimene, mida koer tõesti kohe isukalt sööma hakkas. Enam ei ole söömisega probleeme olnud.
Lõhn on toidul küll pisut intensiivsem kui enamikel teistel kuivtoitudel (tulenevalt kõrgemast niiskussisaldus est?), aga igal juhul koerale see lõhn meeldib - see võib isegi olla üheks põhjuseks, miks see toit talle isuäratavam tundub kui paljud teised.
Boonusena on Natyka Gold'il ka kõrge lihasisaldus, mis annab omanikule meelerahu ja kindlust, et tegu on kvaliteetse kraamiga.
Kokkuvõttes soovitan ka teistel pirtsutavate koerte omanikel selle toiduga katsetada.
 
 
0 #1 ev 2012-07-25 19:01
Käsil esimene pakk sellest toidust ja muljed on head. Krõbulad on mõnusalt rasvase välimusega, koerad söövad neid hea meelega ( bokser ja suurt kasvu õuekoer). Kuna proteiinikogus toidus nii suur, annan toitu varasemast pea poole võrra vähem. Varasem on siis tähenduses teine kuivtoit. Bokseril, kes muidu hakkas silmi rähmatama Royal Canini Boxer toitu süües, ei ole täheldanud mingisugust voolust silmadest, ka õuekoer, kes muidu vägagi peps toitude koha pealt, pistab kõik pintslisse.
Seega - väga rahul praegu toiduga.
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.