Õpilased viisid varjupaika süüa ja koerakuudi
Valga põhikooli lapsed käisid neljapäeval, 28. mail lemmikloomade varjupaigas, et viia sealsetele asukatele ligikaudu 1800 krooni eest toitu, kirjutab Valgamaalane.

Raha selleks saadi koolis tehtud korjandusest, ülejääk anti üle varjupaiga töötajale, kes lubas toidu lõppemise järel seda veel juurde osta.

Samuti anti varjupaigale üle õpilaste meisterdatud koerakuut.

Käigu peamine eestvedaja oli Valga põhikooli 2.a klassi õpilane Kaari Uibomägi, kes hakkas Valga lemmikloomade varjupaiga toetuseks koolis raha koguma selle aasta aprilli alguses.
Varjupaiga loomade tarbeks oli kogumispurgid nii kooli valvelauas, Kaari klassis kui kooli puhvetis. Iga koolipäeva lõpus võetakse kogutud raha purkidest välja ja pannakse seifi.

Samal teemal:
Valga tüdruk kogub lemmikloomade varjupaigale raha

Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #1 NummiColli 2009-06-12 13:08
NII ARMAS!!!Tegelik ult olen mina selle tüdruku klassiõde.Kui te seda pilti vaatate siis te näete et ühel naisel on see kollane vest seljas.See on meie klassijuhataja Eve-Rita Peet.Selle tüdruku nimi on Kaari Uibomägi.Kunagi olime sõbrad aga siis hakkas ta rohkem Madli ja Anettega suhtlema.Kaari on tegelt väga ülbe tüdruk.Ta koguaeg karjub ja mängib littelest pet shopiga.
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.