(33 hinnet, keskmine hinne 4.03)

Orijen koeratoit
Toodetud Kanadas, teraviljavaba super premium klassi koeratoit.
Kõrge valgu- ja madal süsivesikutesisaldus.

Teravilja asemel kasutatakse puu-ja köögivilju (min30%)
Sisaldab siiga, kanaliha, muna.

Komponendid valmistatakse lühiajaliselt (3-5min) madala temperatuuri juures.

Tooteinfo

- teraviljavaba koeratoit
- ei sisalda maisi
- ei sisalda nisu
- ei sisalda sojat
- kõrge lihasisaldus
- kvaliteetne tooraine
- ei sisalda säilitusaineid, lisaaineid

-kõrge valgusisaldus
- inimtoiduks kõlbulik tooraine

 

Märksõnad:

Sind võib huvitada veel:


Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #6 N 2011-06-17 14:31
Seda peetakse teadjate poolt maailma parimaks kuivtoiduks. Minu hinnangul on tõesti tegemist parimaga, mida olen oma väikeste schnauzerite peal proovinud. Teravilja puudumine on väga hea - selle toiduga on koeral väga raske ülekaaluliseks muutuda. Lisaks on ka vähem põletikulisi haigusi, allergiat jne. Kuna see toit on sisu järgi väga erinev tavalisest koeratoidust (mis sisaldab peamiselt subprodukte ja teravilju), siis koertel kulub nädal või nii toiduga harjumiseks. Ent muidugi kõigile ei pruugi see sobida. Isegi kui tegu on parima toiduga, siis ei pruugi see olla parim sinu koera jaoks.

Ise olen jäänud pidama 6-fish toidu juurde.
 
 
0 #5 Murphy 2010-05-31 23:41
Oleme proovinud oma 9-kuuse kutsika peal nii Orijeni kala- kui suure tõu kutsikatoitu.
Mõlema puhul on olnud reaktsioon sama - toit maitseb hästi, kuid tulemuseks on totaalselt lahti kõht ning kanged kõhutuuled. Lisaks sellele on tekkinud ka nahaekseem:sad: Seega Orijen meile kahjuks ei sobi.
 
 
0 #4 ingel 2010-04-23 01:13
Kust saab osta?
 
 
0 #3 vibud 2009-08-31 20:43
Igati kvaliteetne toit. Meie mõlemad koerad seda söönud. Koerad said kõhu töis juba toidu söömise ajal ja see tõttu pidime kogust vöhendama. Graanulid parajalt suured ja ei paisu mörgudes eriti.
Valgukogus suur, sega võib tekitada mõnel koeral silmade rähmasust.
 
 
0 #2 Kask 2009-08-24 21:34
Minu mõlemale koerale väga maitses. Kuna valgusisaldus on suur, siis kutsikale ei julge anda veel ja shar peile ka pidevalt ei taha anda aga muidu on mõlemad selle kalatoiduga ülirahul.
 
 
0 #1 kerttu2s 2009-08-20 22:08
veel ei oska põhjalikku aruannet anda, proovime toitu alles kolmandat päeva (orijeni kalasööki). esiteks, krõbinad on väikesed, nii 10 sendi suurused, 4-5h leotatuna 20 sendi suurused - samas leotades viskavad ikka korraliku kalahaisu ülesse - nagu oleks külmkapp või köök toorest kala täis. praeguseks on ära kadunud silmade rähmasus, mis oli päris korralik probleem nii royalit kui specificut süües. täna öösel ja hommikul oli probleemiks korralik kõhulahtisus ja oksendamine, ehmusin juba, et nüüd ei talugi koer kalatoitu; ent mõned tunnid tagasi avastasin kutsika naabrite kasside mitu päeva käärinud toiduga maisutamast, nii et küllap on probleemi põhjus selles.
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.