Reede öösel kella ühe paiku teavitas Lääne Politseprefektuur Varjupaikade MTÜ Pärnu kodutute loomade varjupaika Pärnu kesklinnas, ööklubi Mirage ees seiklevast kanast. Patrull toimetas kana jaoskonda, kus suleline anti üle loomade varjupaigale.
Et kasside- ja koerte varjupaik pole sobilik paik kana pidamiseks, toimetati suur ja kauni tähnilise sulestikuga Pärlike laupäeva hommikul Kaismale hoiule. Kana tavatut leiupaika arvesse võttes võib eeldada, et kana oli noorte piduliste poolt kusagilt maakonnast kaasa nopitud.

Pärnu kodutute loomade varjupaik paneb noortele südamele, et taolised naljad ei vääri pärleid. Taoline seiklus põhjustab kanale ilmselgelt raskeid üleelamisi. Kanal kehalised vigastused puudusid. Pärlikese sabasuled olid pisut räsitud ning ta oli seiklustest traumeeritud . Pärnu loomade varjupaik otsib nüüd Pärlikese omanikku. Informatsiooni kana omanike kohta ootame telefonil 52 46 705.
Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #3 Oeh 2009-09-18 15:11
Mõistus mõistus tule koju, ei ole see inimeselaps võimeline oma ninast kaugemale nägema - ei mõelda mida kellegi tola nali põhjustab naljasse kaasatule.
 
 
0 #2 Inxx 2009-09-17 14:09
Käivad kuuldused, et kana oli mõeldud sünnipäevalap sele üllatuskingiks ...
 
 
0 #1 nupsu00 2009-09-15 19:39
;-);-):D;-)üli hea noh
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.