koerad

Harjumaal Neeme külas elavad Koit ja Kadri Prants on igati korralikud ja lugupeetud inimesed, kuid nüüd jäid nad üllatuslikult vahele oma koera piinamisega, vahendab Reporter.ee.

Harjumaal Neeme külas on juba aastaid liikvel jutt, et perekond Prantsud on küll toredad inimesed, aga loomadest ei pidavat nad eriti hoolima. Selle pere endine valvekoer Carry elab nüüd kuuri taga ketis, kett on koerale kaela sisse kasvanud ning haav on mädanema läinud. Lihasse mädanenud roostes lehmaketiga piinlema ja vaikselt surema jäetud koera toiduks olid vaid haisvad kalapead ja soolikad.

koeradKadri Prantsu sõnul üritas ta koera ravida ja soovis lasta koera magama panna, aga loomaarst olevat keeldunud. Kunagi valvekoerana töötanud Carry on tema sõnul kuuri taga ketis olnud juba 3-4 aastat.

Koer viibib nüüdseks Virumaa Varjupaigas, ning ootab heade inimeste annetusi.

Esmane operatsioon kaelale on juba tehtud, mille käigus lõigati ära surnud kudet ning edasi peab koer veel saama kuskil kuu aega järelravi iga päev. Koera ravi läheb maksma umbes 5000 kr. Osaliselt tasub koera ravikulud looma endine omanik, osa kulusid jääb siiski Eesti Loomakaitse Seltsi kanda. Aitame koos Carryt. Annetusi saab teha loomakaitse seltsi kontole märksõnaga Carry.


{mosframe http://video.reporter.ee/iframe2.php?pid=121787652668&id=32465,100%,400}

Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #2 trinsu 2008-08-08 15:37
Imelik et koeral lasti aastaid niiviisi piinelda. Perenaise vabandused on muidugi täiesti tase omaette. Huvitav mis karistuse nad saavad kui üldse. Loodetavasti võetakse vähemalt loomapidamise õigus ära!
 
 
0 #1 reet 2008-08-06 00:43
Täiesti uskumatud inimesed :sad:
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.