Peremees ja sulane lähevad koeratapu üritamise eest kohtu alla
Nädal enne tänavust jaanipäeva üritati julmal viisil tappa Harjumaal Anija vallas Kaunissaare külas elavat segaverelist koera, põhjustades talle seeläbi füüsilist valu ja kannatusi, kirjutab Maaleht. Põhja Ringkonnaprokuratuur saatis juhtumi materjalid täna kohtusse.

Koletu lugu hakkas hargnema sellest, et peremees andis sulasele korralduse tappa talu koer, kuna loom oli tema arvates üleliigseks muutunud.

Korraldust täitma asudes sidus sulane koera nööriga kuuri seina külge ning hakkas tal kirvega pead otsast raiuma. Tapmist ei õnnestunud õnneks siiski lõpule viia, sest korduvad koera kaela tabanud kirvehoobid lõhkusid ka nööri, haavatud koer rabeles lahti ja jooksis minema.

Kirvehoobid tekitasid looma kaelale kuus haava ja marrastusi ning nööriga poomisest tekkisid mõlema silma kõvakestale ulatuslikud verevalumid. Kõige pikem löödud haavadest ulatus läbi naha ka kaela lihastesse.

Sulast süüdistatakse looma suhtes lubamatu teo toimepanemises julmal viisil ning peremeest selles, et ta kallutas tahtlikult teist isikut toime panema looma suhtes lubamatut tegu julmal viisil.

Kohtuistungi aega pole veel kindlaks määratud.

Samal teemal:
Mädasoo talus süüakse koeri? (video)

Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #1 Mimmi 2008-11-03 19:46
Aga mis sai koerast? Surigi ära?
Deem, nii värdjad, inimesed on täiesti haiged.
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.