Ka politseinikud aitavad kodutuid lemmikloomiEile viisid Viljandi politseinikud koduloomade varjupaika mitu kilekotitäit peremeheta lemmikloomadele vajalikku kraami, vahendab Õhtuleht.

Politseinikele on suureks abiks nende neljajalgsed kolleegid, teenistuskoerad, kelle abil avastatakse paljud kuriteod või leitakse metsa eksinud seenelised ja marjulised. See viis Pärnu politseinikud mõttele valmistada jõulu ajal rõõmu loomadele, kes igatsevad peremehe ja kodu järele. Viljandi kriminaaltalituse politseiniku algatusel otsustasid politseinikud teha väikesed kingitused MTÜ Viljandi koduloomade varjupaigale.

Kokku saadi kolm kilekotitäit sooje tekke, korralikke kausse, mänguasju ja muud pudipadi, mis eile anti koduloomade varjupaigale.

Pärnu politseiosakond viib täna (18.12.2009)  Pärnu kodutute loomade varjupaigale kingitusi, mida on kogutud kuu aega.

Lääne politseiprefektuuri teatel tuli sellele mõttele Pärnu politseiosakonna korrakaitsetalituse konstaabel Anna Kristiina Lätt, kui ta käis varjupaigast oma perele lemmikkooma võtmas.

Anna Kristiina sõnul vajavad varjupaiga loomad heatahtlike ja hoolivate inimeste abi ja nii tekkiski idee kaasata kolleege politseist ja teha varjupaigale üllatuskink.

Reedel antakse politsei poolt varjupaigale üle kogutud tekid, loomadele toidupoolist ning raamitud jõulusoov Lääne Politseiprefektuuri Pärnu politseiosakonnalt.

Anna Kristiina Lätt tänab kõiki kolleege, kes ürituses kaasa lõid ning loodab, et kõigis leidub tahtmist ka teinekord abivajajaid aidata.
Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.