Pool aastat kadunud retriiver leidis kodutee
Kuldse retriiveri perenaine, kelle koer üle poole aasta kadunud oli, kinnitab, et koera leidmine on tõeline ime: nii külma talve koduloomad üksinda looduses tavaliselt üle ei ela, kirjutab Õhtuleht.

Kuus kuud tagasi jäi Kim Halter ilma oma 7aastasest koerast Buckist, kui temaga Montanas autoreisi ette oli võtnud, kirjutab 2news.tv. Kuna reisil tuli peatus teha, lasi perenaine ka koeral jalgu sirutada, kuid ei osanud uneski ette näha, et see jääb pikaks ajaks viimaseks korraks, mil ta oma koera näeb.

"Läheduses sõitis mööda rong ja andis vilet," räägib ameeriklanna. "Ma ei tea, miks Buck sellele niiviisi reageeris, aga igal juhul tegi ta minekut. Ja ma ei suutnud teda enam kuidagi leida. Ta oleks justkui haihtunud." Pere otsis koera pikalt ning veetis kaks päeva kohas, kus koer kadus, kuid lõpuks anti alla.

Kõik kinnitasid Kimile, et pole võimalik, et koer veel elus on, eriti arvestades Montana eriti karmi talve. Aga pool aastat pärast koera kadumist võeti perega ühendust:  üks mees oli leidnud täpselt Bucki kirjeldusele vastava koera, hoolimata sellest, et leitud loom kaalus kohutavalt palju vähem kui Buck. "Ta oli tohutult kõhn. Tohutult!" räägib perenaine, kelle sõnul loomaarst siiski kinnitas, et tegemist on nende kalli perekoeraga. "See on uskumatu," sõnab Kim. "Elada üle selline talv! Montanas oli viimati nii külm ilmselt 70ndatel," räägib ta.

Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.