Koerailu kõrval õpib lemmiku eest hoolitsemaAnnelinna Uus tänav 63d haljasalale kogunevad pühapäeval, 21. juunil paljud Tartu kandi koerapidajad ning teisedki sabaliputajate sõbrad, sest kell 11 saab seal alguse suur koerapäev.

Aset leiab koertenäitus Match Show, kus võivad osaleda kõik koerad, nii segaverelised kui mittestandardsed tõukoerad ja loomulikult ka lihtsalt tõukoerad, teatas Tartu koduta loomade varjupaik.
Üritus ei piirdu pelgalt koertenäitusega. Varjupaiga esindusest võivad kõik huvilised küsida ja uurida seda, mida on vaja igapäevaseks kooseluks koeraga. «Näitame erinevaid tegevusi, mida koos koertega võib harrastada, räägime heast koerapidamise tavast ja mikrokiipimise vajalikkusest,» lausus Kirke Roosaar Tartu varjupaigast.

Võistlusel osalemiseks koer midagi erilist oskama ei pea. Küll peaks ta olema sõbralik võõraste suhtes. Hinnatakse koera ja koeraomaniku vahelist koostööd: kas koer on omanikuga kontaktis ja kuidas koer on hoolitsetud (kammitud, pestud).

Kohtunikeks on Marge Pärnits ja Kerttu Rahe. Üritus on publikule tasuta.

Registreerida saab internetis või kohapeal kell 10. Osalevad koerad peavad olema nõuetekohaselt vaktsineeritud ja esitama numbri saamisel vaktsineerimistunnistuse.

Lisainformatsiooni saab küsida maili aadressilt: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või telefonilt 5336 3585.

Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.