Pühapäeval toimub vahva jõululaat Kingitused lemmikuteleSellel pühapäeval, 13. detsembril kell 11.00-13.00 toimub Tiina Toometi Loomakliinikus (Sõle tn 3, Tallinn) vahva heategevuslik Jõululaat, kus müüakse kliinikutöötajate omadisainitud aksessuaare ja mänguasju koertele ja kassidele, jõulumaiustused. Toimub ka koeratoitude degustatsioon.

Loomaomanikele pakutakse piparkooke ja teed, müügil on raamatud "Sõber koer" ja "Tiina Toometi Loomalood" koos autorite  autogrammidega. Saadaval ka jõulukaubad firmalt"Bramham" ning "Aita Eesti Koeri" kampaaniatooted. Loomaarst Tiina Toomet räägib: Laada mõte aga sai alguse sellest, et avastasin ühel päeval, et meil on kliinikus kõik kõvad käsitöölised koos.

See, et dr. Kell koob ja meisterdab ise imeilusaid ehteid, oli ammu teada. Nagu seegi, et noor tohter dr. Inessa Zaitseva on võimeline oma pisikesele itaalia väikehurdale iga päev uue kampsuni kudma. Siis aga selgus, et ta oskab ka väga toredaid punutud kaelarihmasid teha ning kui ma nägin meie kirurgi dr. Elina Lasseroni varrastega (tavaliselt on tema vabaaja aksessuaarid suusad või jalgratas) ning selgus, et ka assistent Piret Koor koob salaja, kui tal saksa lambakoerte treenimisest ning vabatahtlikuna päästjaks käimisest aega üle jääb, siis tekkis mõte, et miks mitte neid varjatud andeid laiemalt tutvustada ning ühtlasi ka natuke head teha.

Ideid kogunes juurde: selgus, et assistent Julia Radikul on vahva retseptiraaamat "Maiustused lemmikule"
Nende retseptide järgi valmistatud küpsetisi on võimalik laadal osta.

Assistent Inga Loos on iga maiustuse pakikese kaunilt ja erinevalt kujundanud. Meie tublid registraatorid (Anne, Thekla ja Vika) on välja mõelnud toredad koerakompvekid, mida nad ise pakendavad ning pakuvad laadakülastajatele teed ning piparkooke.

NB! Laadapäeval kliiniku kaubad 15% soodsamalt!
Jõululaada tulu läheb kodutute loomade abistamiseks.
Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.