Puu külge seotud koer ootas Peipsi ääres surma (video)
Peipsi äärest Remnikult leiti eile puu külge seotud ilmselgelt inimese poolt hüljatud suur koer, kes kohalikele elanikele on tundmatu.

Ilmselt jäeti koer metsa alusesse võssa juba mitmeid päevi tagasi. Koer oli kinnitatud lühikese rihma otsa ja ta oli suukorvistatud.

Suukorvist oli suutnud koer siiski lahti rabeleda, kuumuse ja janu eest oli meeleheitel koer enda poolenisti maa sisse kaevanud.

Juhuslik möödasõitja leidis koera, ning asus abi otsima. Politseist anti talle Kohtla-järve varjupaiga number, kuid selle piirkonna eest vastutav Kohtla-Järve varjupaik ei pidanud juhusliku mööduja murekõnet  mitte millekski ja nii tõttaski rohkem kui 100 kilomeetri kauguselt appi hoopis Virumaa loomade varjupaik.

Tänaseks on Virumaa Varjupaigas asuv veterinaar koera üle vaadanud, ning koer toibub veepuudusest, alatoitumusest ning üle elatud šokist.

Koerale tehakse parasiiditõrje, vaktsineerimine ning talle paigaldatakse mikrokiip, kuna vald nende toimingute jaoks raha ei ole eraldanud, on oodatud hoolivate inimeste annetused. Virumaa Varjupaik vajab hädasti raha ka ehitusteks, kuna hüljatud loomi on üha enam.

Varjupaikade MTÜ
A/a 10220068203017
SEB pank
Selgitus: Virumaa varjupaigale

Vaata videot!

Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #3 taivi 2009-06-10 16:49
Lähen kohe tema tarbeks raha üle kandma.Aga koer ilmselt olnud metsas puu külge seotuna,kuni õnnestus vabaks rabeleda-närida-sikutada?Mida rohkem sellistest sidujatest kirjutatakse,se da paremat inspiratsiooni nood saavad.
 
 
0 #2 koeraomanik 2009-06-01 01:03
Paistab et TAASKORD on Kohtla-Järve varjupaigaga probleeme! Edu ja jaksu Liisile!
 
 
0 #1 kiti 2009-06-01 00:38
See ju Virumaa varjupaik ja Liisikene, aga mitte Rakverest. Tublid!
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.