Active Image
Et koduloomade varjupaika satub jätkuvalt hüljatud koeri ja kutsikaid, keda keegi ei otsi, siis otsustas Rakvere koduloomade varjupaik korraldada ürituse, kus tutvustatakse koerapidamise head tava.

7. juunil on ka varjupaik oma telgiga Rakvere linnapäevadel.

Kella 9-10.30 on kõigil huvilistel võimalik soodushinna eest lasta märgistada oma lemmikloom mikrokiibiga (200 kr), marutaudi vastu vaktsineerida (tasuta), seda ka kompleksvaktsiiniga (130 kr). Samas väljastab loomaarst vaktsineerimistunnistuse (25 kr) või lemmiklooma passi (50 kr). Tasuda saab ainult sularahas. Kohapeal võib kanda oma lemmiku Rakvere linna koerte registrisse.

Kell 11 ja 13 algavad koerte tõututvustused. Kohale tuleb hulk erinevat tõugu koeri ja huvilistel on võimalik neid oma silmaga näha, kuulda lühitutvustust tõugude kohta ning küsida otse omanikult küsimusi.

Kohale toome ka varjupaigas viibivaid koeri ja kutsikaid. Nii et kellel on plaanis endale sõber leida, võiks samuti kaema tulla, sest võib-olla on nende seas just tema jaoks sobiv koer. Väljas on ka varjupaiga annetuskast, kuhu annetatu läheb koerakuutide remontimiseks.

 

Leili Kang, Rakvere koduloomade varjupaiga juhataja

Allikas: Virumaa TeatajaTagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.