koeradTa on murdnud korduvalt oma luid, jooksnud otsa mööbliesemetele ja kukub trepist alla pea igal nädalal, vahendab Dailymail. Saage tuttavaks Chesteriga - Suurbritannia kohmakaima koeraga.

Chester ajab marru oma peremeest, ajades kohmakalt ümber kõike või takerudes kinni kõikjale nende ühistel jalutuskäikudel.

12 aasta vanune Telfordis elav lurcher Chester on murdnud oma sabaluu, kaotanud hambad, väänanud välja õlaliigesed - seda kõike viimase 4 aasta jooksul mil tema peremeheks on  Jim Cockburn, kes võttis Chesteri loomade varjupaigast.

Chesteri viimane seiklus oli tuletõrjujate poolt päästmine kui tema tagumine käpp jäi palli taga ajades naabri auto alla kinni.

Lisaks igapäevastele pisiõnnetustele, on Chester üle elanud 9 suuremat operatsiooni.

Kohmakas Chester on muuhulgas lõiganud endale kõhtu hüpates üle metallaia (vajas oma elu päästmiseks operatsiooni), kaotanud oma hambaid joostes vastu pinki, väänanud välja õlaliigese, kukkudes jänese urgu jne - tema õnnetuste ja äparduste jada võiks kirjutada lehekülgede kaupa. Isegi esimesel kohtumisel oma tulevase peremehega tekitas Chester Jim Cockburnile põlvetrauma, joostes talle suure rõõmuga täie hooga põlvedesse mistõttu tulevasel peremehel tekkis trauma.

Chesteri nägemine on kehvavõitu, lisaks on tal diagnoositud kognitiivne väärtalitlus mis on sarnane Alzheimeri tõvele. Chesteril nimelt puudub ohutunne ja just seetõttu ei oska ta ettevaatlikult ja alalhoidlikult käituda.

Chesteri peremehe sõnul on vaatamata kohmakusele ja alatasa juhtuvatele äpardustele koer talle äärmiselt armas ja südamelähedane. Kuna juba varjupaigas elades murdis Chester oma luid ning ka saba, hoiatati tulevast peremeest koera kohmakuse suhtes. " Ta on nagu paterdav pisipõnn kes teeb endale haiget, seejärel saab kallistuse, ning läheb ja teeb seda uuesti", räägib Jim Cockburn.

Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.