Lemmikloomapäev ning vanakraamiturg
Pühapäeval, 13. septembril toimub Sindi Seltsimaja esisel platsil lemmikloomapäev ning vanakraamiturg "Käpaliste käpa all", üritus algab kell 12.00

Ürituse korraldavad Varjupaikade MTÜ ja "Uuenev Sindi". Näha saab demonstratsioonesinemisi, valitakse "Sindi Kauneim Koer".
KAVA:

12.00 Päevajuhi avakõne
12.03 Külaliste tervitussõnad
12.10 Avab uksed vanakraamiturg
12.10 Avab uksed "Laps ja lemmikloom" loomenurk. Maailma suurim üllatusloom analüüsib koos lastega, kuidas olla eeskujulik loomaomanik. Toimub laste asfaljoonistuste võistlus.
12.10 Sindi linna kodanike ja nende koertega tutvumine ning "Sindi Kauneim Koer" valimine
12.40 Põnev koerte kaitsekoolituse demonstratsioonesinemine
13.10 Vaatemängulise koertespordiala AGILITY demonstratsioonesinemine
13.30 Järjepidevust nõudev koerte kuuletuskoolituse demonstratsioonesinemine
14.00 Veterinaar Katrin Urbani loeng vaktsineerimise, kiibistamise, steriliseerimise/ kastreerimise vajalikkusest ning loomade enamlevinud haigustest
14.20 Varjupaikade MTÜ Pärnu loomade varjupaiga tutvustus ning Sindist leitud loomade esitlus

Tule koos perega, sest põnevust jätkub kõigile. Ära unusta võtta ühes ka oma karvast neljakäpalist sõpra, sest just TEMA võib pälvida tiitli "Sindi Kauneim Koer", põneva kingikoti ja peapreemia 500 krooni!

Kui Sul on kodus kraami (riided, mänguasjad, tööriistad,tassid, nõud, piibud, sussid, vaasid, ehtud vms), mille olemasolu ei vääri säilitamist, siis võta ka need ühes, et kinkida, kaubelda või vahetada need uuele peremehele!
Üritus on kõigile TASUTA! Täpsem informatsioon telefonil 52 46 705 või e-mail See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Ajakavas võib ette tulla ajalisi nihkeid.
Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #1 Nubie 2009-09-09 21:26
Paistab väga vahva üritus olevat. Tõenäoliselt minemas :-)
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.