HommSolarises toimub sülekoerte moe-show Moekoer 2010e, 24.09 kell 20 toimub NoorteÖÖ raames Tallinnas Solarise aatriumis lustakas koerte triki- ja moeetendus Moekoer 2010. Sündmus päädib trendikaima sülekoera valimisega, lisaks saavad võistlusel osalejad ja nende neljajalgsed sõbrad üles astuda peatselt valmivas filmis “Mina ja minu Nufi”. “Moekoer 2010 on lustakas ning üllatusterohke koerte moe- ja trikishow, kuhu on oodatud osalema kõik, kelle sülekoera kapis on lahedaid koerariideid, mida teistelegi näidata,” tutvustas sündmust Moekoer 2010 eestvedaja Mari Kallas. “Oodatud on nii sülekoerte omanikud kui koerariiete disainerid koos oma neljajalgsete sõpradega ning loomulikult kõik teised loomasõbrad,” märkis Kallas ja lisas, et üritus on kõikidele pealtvaatajatele tasuta.

Samal ajal Moekoer 2010 võistlusega toimuvad Solarises Eesti sülekoerte kultuurist rääkiva filmi „Mina ja mu Nufi“ võtted, millest saavad osa nii Moekoer 2010 osalised kui ka pealtvaatajad. ““Mina ja mu Nufi” heidab pilgu sülekoerte glamuursesse maailma, kus koerad pole lihtsalt koerad vaid staatusega isiksused,” räägib Mari Kallas, kes on ka filmi produtsent. “Filmi peategelasteks on koduperenaine Nele ja tema sülekoer Pellerd-Öre Extreme Beauty ehk lihtsalt Nufi, kes teevad kõike koos: käivad ilusalongis, tähistavad sünnipäevi ja suvitavad mere ääres. Aasta tähtsündmus on sügisel toimuv koerariiete moe-show, kus valitakse selle hooaja trendikaim sülekoer,” sõnas ta ja lisas, et just koerariiete show episoodid Solarises linti võetaksegi.

Kõigil võidule pürgijail tuleb läbida kolm võistlusvooru. Esmalt fantaasiavoor, kus tuleb oma sõbrake riietada mõneks karakteriks – näiteks ingliks, päkapikuks või kasvõi tulnukaks. Teises voorus saavad osalejad demonstreerida oma nägemust selle hooaja koerte-talvemoest – olgu selleks siis talvekombekas, soe kampsik või hoopis glamuurne kasukas – ning esitleda oma koerakese trikiosavust. Klassikalise iludusvõistluse eeskujul tipneb show “õhtutualettide” ehk uhkete piduriiete vooruga, milles parimad oma auhinnad ka väärikalt vastu võtavad. Moekoera 2010 selgitab välja moeasjatundjatest koosnev þürii ning parimatele jagatakse prisked auhinnad, mille on välja pannud lemmikloomapood Pet Center ja Harrieti Fotostuudio.
Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #2 -- 2010-10-28 18:44
mida iganes :D :D
 
 
0 #1 Mõmmi 2010-10-06 16:13
tule taevas appi
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.