(0 hinnet, keskmine hinne 0)


IlStiilsed kudumid koerteleene Hochberg

Kudumisõpetused kampsikutele, millega oma lemmiklooma külma eest kaitsta. Raamatus on tööjuhised toredatele pidulikele moodidele ja igapäeva tarbeks.

Riieta oma koera peast kuni sabani moekalt kootud sviitritega.

- Sisaldab rida sviitreid, mis on mõeldud koertele, mida saab kergesti kasutada, millel on lihtsad mustrid ning mille saab valmis teha vaid nädalavahetusega.

- Jagab kudumise aluseid ja nippe ning annab soovitusi sviitri suuruste valimisel

- Sisaldab ka mustreid inimestele mõeldud riietusteks, et nii Sina kui ka Sinu lemmik saaksid kodust välja astudes ühesuguses stiilis olla.

- Illustreeritud erinevate kaunistuste ideedega ning erinevate lõnga valimis vihjetega, et saada tõeliselt ainulaadne tulemus.

Lemmikloomaomanikud, kes hellitavad oma loomi spetsiaalsete maiustega ja lisanditega armastavad neid kiiresti valmivaid ja kergesti kootavaid koera sviitreid. Kõik siin raamatus olevad disanid on võimalik valmis teha nädalavahetusega ja enamus neist sobivad ka algajale kudujale, et tekitada himu veelgi suuremaks kudumiseks. Kudumid, mille suuruseks on S on nii pisikesed, et neid on võimalik kotti panna ja millal iganes vaba aega tekib, kudumist jätkata.

See raamat inspireerib Teid oma lemmikut moekalt ja funktsionaalselt riietama, et ta tunneks ennast mugavalt ükskõik mis aastaajal.

Pehme kaas
Lehekülgi: 128
Ilmumisaasta: 2007

Märksõnad:

Tagasi