Tartumaal Laeva vallas kadus samojeedi kutsikas CassuTartumaal Laeva vallas läks reedel, 13.05 kaduma samojeedi kutsikas Carusoe`s White Cassius ehk Cassu, Cassu pere arvab, et kutsikas varastati.

"Meie kodust läks kaotsi (meie usume, et varastati) samojeedi kutsikas. Kutsika nimi on Carusoe`s White Cassius, tema kiibi nr on 900088000126728. Sündinud on ta 12.03.2011.

Ta on valge samojeedi kutsikas. Kaduma läks ta reedel, 13.05.2011  kella 5 ja 7.30 vahel Tartumaalt, Laeva vallast, Valmaotsa külast, Kunila talust.

See, et ta oleks ise ära jooksnud, on täiesti välistatud. Ta on nii väike ja ei saanud ise veel trepistki alla ja et meie õuest minema saada oleks tal vaja ületada 4 erinevat treppi. Ka ei usu me võimalust, et tema oleks ära viinud rebane või kotkas. Meil on õue peal nii palju kasse ja ühtegi neist pole tahtnud ei rebane ega  kotkas. Pelaegi oleme me suure maa-ala ulatuses kõik samm-sammult läbi käinud leidmata karvatuustigi ja tema hädakisa peale oleks meie bernhardiin kohe häält tõstnud. Bernardiin on aastane ning alles õpib haukuma ja on väga sõbralik.

Pärast Cassiuse kadumist on aga temagi hing nii haige, et ta pole juba reedest saati peaaegu mite midagi söönud ja tuppaggi tueb ta ainult hetkeks, justkui jäädes õue valvama sõbra koju saabumist.

Me ei välista, et võtjaks on keegi meie oma ringkonnast. Keegi, keda bernhardiin teadis ja kes oli teadlik kui sõbralik ta on. Kutsikas sai kiibistatud just päev varem ja me arvame, et võtja ponud sellest veel teadlik. Kuna me aga nüüd oleme levitanud infot väga mitmete kanalite kaudu, siis ehk ta saab aru, et ei saa müüa teda ka lemmikuks (tõupabereid vargal ju ette näidata pole). Meie lootus on, et ehk ta siis jätab kutsa mõnda varjupaika. Meid ausalt öeldes isegi ei huvita, kes ta võttis, me tahame lihtsalt oma sõpra tagasi...

Oleme levitanud abipalvet tema pildiga facebooki kaudu ja inimestega isklikult rääkides. Ka panime kuulutuse raadiosse Elmar ja teavitanud koerte varjupaiku. Teie abi on väga väärtuslik, sest kutsikas on meiega olnud veel väga vähe aega, aga siiski juba osa meie perest."

Kui kellelgi on infot Cassu kohta, palun teatada: 56966588  Rita Vels ja 55511774 Karmen Kukk.


ArtCreative Design and Custom coding

Täiendatud: 16.05.2011 Cassu on kodus!

Cassu perenaine Rita kirjutab: SUUR SUUR AITÄH TEILE CASSU ON KODUS!!!!! Usun, et just seepärast, et me info liikuma saime toodi meie kutsa meile tagasi. Saime ta kätte kohast, kuhu ta ise poleks mitte iialgi roninud ja pealegi on meil juba tunde sadanud ja kuts oli vaevalt niiske...


Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.