Terjeri segu Max sai 26 aastaseks
USA Louisianas elav terjerisegune koer Max sai 09.augustil 26 aastaseks, kirjutab Mail Online.

Tema omanik Janelle Derouen ostis oma armsa lemmiklooma 1983. aastal kohalikult farmerilt. Kuna Maxi vanus on ka veterinaararsti poolt tõestatud, kandideerib ta Guinessi rekordite raamatusse maailma vanima koera tiitlile. Senikaua kuulub see tiitel segaverelisele koerale Chanelile, kes sai hiljuti 21 aastaseks. "Ta oli oma pesakonna ainus kutsikas," räägib Janelle.

Max on oma vanuse kohta väga hea tervise juures, tal on vaid kergekujuline artriit ja mingil määral silmakae. Max on muide terve oma elu käinud ühe veterinaararsti juures.

"Ma pole kunagi Maxi eriliselt hellitanud," räägib Jannelle. Max on tema sõnul söönud terve elu Kiddles and Bits nimelist kuivtoitu, aeg ajalt on talle antud mahlakaid lihaseid konte. "Max pole kunagi söönud meie toidujääke ega saanud meie laualt toidupalasid," lisab Janelle.
Terjeri segu Max sai 26 aastaseks

"Max on väga-väga laisk koer, üle kõige naudib ta pikutamist ja magamist. Ta võtab elu rahulikult. Ta mängib küll aegajalt lastega, kuid kaua ta mängida ei viitsi, ta tüdineb kiiresti ja läheb jälle pikutama," räägib Janelle.

Samal teemal:
Maailma vanim koer sai 21-aastaseks
Kas Bella on maailma vanim koer? (video)
Suri oletatavasti maailma vanim koer
Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #1 beatrice my brand 2009-08-11 21:49
kuidas see koer nii vanaks elada sai?mina pole kuulnud ega näinud sellist asja,et üks koer võib elada 26 aastaseks!!!
sellel koeral on kõvasti vanusega vedanud!!:D
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.