Huachitot tuntakse kui Boliivia kõige ustavamat koera, kes leinab oma armastatud inimesest sõpra. Tähelepanuväärne on veel see, et koer on nime saanud oma jaapani "teisiku" Hachiko järgi, kes samuti omaniku vastu uskumatut lojaalsust üles näitas.

See erakordne koer on oma kodukandi inimesi üllatanud sellega, et käib iga päev ühes ja samas kohas oma 5 aastat tagasi mootorrattaõnnetuses hukkunud peremeest ootamas, vahendab Oddity Central.

Kohalik lihunik Roman Lujan Bilbao kinnitab: "Omaniku hukkumisest on möödunud umbes 5 aastat. Koer on siia tulnud ja siin seisnud sellest ajast peale." Kohalikud on koera eest hoolitsemise ja tema toitmise enda peale võtnud.

Inimesed teavad rääkida, et õnnelikumatel aegadel saatis koer iga päev peremeest, kes mootorrattaga mööda kodukanti ringi sõitis.

Pärast avariid, milles takso mootorratturile otsa sõitis, ootab Huachito omanikku ja laseb vahel kuuldavale südantlõhestavaid huilgeid. Kui koer näeb mootorratast mööduvat, siis ta haugub lootuses, et äkki see võib olla tema peremees. Huachito jalutab omanikku otsides ringi ja siis läheb istub edasi tänavanurgal, kus viimane hukkus.

Oma lojaalsusega on koer võitnud linnaelanike südamed. Lapsed mängivad temaga ja paljud sooviksid koera adopteerida, kuid see ei paista võimalik olevat, sest Huachito süda kuulub tema lahkunud peremehele.


Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.