Nõmmekad kutsuvad kõiki koerasõpru koos oma lemmikloomadega suurele ühisjalutusele, mis toimub 24. veebruari pärastlõunal Pääsküla rabas. Korraldajad on entusiastlikud ja loodavad kokku saada 101 neljakäpalist, et üheskoos tähistada Eesti Vabariigi aastapäeva.

 

EV101 suur koerte ühisjalutamine toimub 24. veebruaril algusega kell 15:45. Koeraomanikud kogunevad Hiiu haigla...
Seoses sinivetikate õitsenguga on loomade ujutamine meres väga ohtlik, sest isegi väikesed kogused sinivetikatega vett võivad tekitada eluohtliku mürgistuse. Selliste mürgistuste arv on kasvanud ja mitu juhtumit on lõppenud surmaga.

Terviseamet teatas reedel, et Pirita, Harku järve ja Kakumäe randades heisatakse sinivetikate tõttu kollane lipp, mis tähendab, et vettemineku...
Alates sellest aastast tõstab siseministeerium esile parimaid teenistuskoeri ja siseturvalisuse vabatahtlike koeri ning nende juhte. Samuti võivad tunnustuse pälvida teised koerad, kes on inimesi või vara päästnud.


„Eks me kõike peame loomulikuks tunnustada silmapaistvaid inimesi, kes aitavad igapäevaselt Eesti inimeste turvalisust tagada. Nende samade inimeste kõrval aitavad...
Eile avastasid Eestimaa Loomakaitse Liidu (ELL) vabatahtlikud saabunud kaebust kontrollides Harjumaalt, Keila vallast viimaste aastate suurima „kutsikatehase.“ Ühtekokku loendasid loomakaitsjad 38 koera, nende seas paar imetavat emaskoera koos kutsikatega. Esimesed kaksteist koera toimetati koheselt ka loomaarsti juurde.

Loomad olid sunnitud elama väga räpastes ja halbades tingimustes...