Kristiine Spordihallis toimunud BIGBANK Match Show'l kuulutati välja konkursside Minu koera lemmiktort ja Inimese Parim Sõber 2014 võitjad. Parimaks koeratordiks valiti võistlustöö nimega "Iga koera unistus" ja  Inimese Parim sõber 2014 tiitli võitis Saksa lambakoer Ratsumestarin Quasy, kes kaitses oma perekonda sissemurdjate eest.Pildid...
3. oktoobril andis Varjupaikade MTÜ homse rahvusvahelise loomakaitsepäeva puhul üle teistkordselt Elmo nime kandva preemia. Elmo on söakuse preemia silmapaistvale ametiisikule, kellega Varjupaikade MTÜ-l on olnud õnn viimase aasta jooksul koostööd teha.

Sellel aastal läks Elmo Türi valla keskkonnaspetsialistile Ott Vilusaarele. Varjupaikade MTÜ üldjuhi Triinu Priksi sõnul oli sel...
Kümne tegutsemisaasta jooksul Eesti kodutute loomade varjupaikasid enam kui 16 000 euroga toetanud ja suure hulga heatahtlikke inimesi kokku toonud BIGBANK Match Show toimub 12. oktoobril Tallinna Kristiine Spordihallis (Forelli 12). Osalejate eelregistreerimine on avatud aadressil https://www.bigbank.ee/et/matchshow/registreerimine.

Kogu ürituselt saadava tuluga toetatakse sellel aastal...
Kui arstiteadus enam ei aita, aitab Aivo, kes paneb liikumisvõime kaotanud koerale rattad alla.

Eakate suuretõuliste koerte omanikud teavad, mida tähendab DM. See on haigus, mis halvab aja jooksul koera tagajalad ning ravi sellele ei ole.

Liikumisvõimetuks muutunud koera ainuke võimalus oma peremehega veel jalutama minna on rataste abil.

Neid koeri on palju, keda sa oled aidanud. Kas sa...