Alates sellest aastast tõstab siseministeerium esile parimaid teenistuskoeri ja siseturvalisuse vabatahtlike koeri ning nende juhte. Samuti võivad tunnustuse pälvida teised koerad, kes on inimesi või vara päästnud.


„Eks me kõike peame loomulikuks tunnustada silmapaistvaid inimesi, kes aitavad igapäevaselt Eesti inimeste turvalisust tagada. Nende samade inimeste kõrval aitavad...
Eile avastasid Eestimaa Loomakaitse Liidu (ELL) vabatahtlikud saabunud kaebust kontrollides Harjumaalt, Keila vallast viimaste aastate suurima „kutsikatehase.“ Ühtekokku loendasid loomakaitsjad 38 koera, nende seas paar imetavat emaskoera koos kutsikatega. Esimesed kaksteist koera toimetati koheselt ka loomaarsti juurde.

Loomad olid sunnitud elama väga räpastes ja halbades tingimustes...
Eestimaa Loomakaitse Liit (ELL) tuletab loomapidajatele meelde, et Jõulupühadeaegne ülesöömine mõjutab ka lemmikuid ning tagajärgedega tuleb tegeleda kohe. Kondid ei ole kindlasti koertele sobiv toit, sest võivad tekitada ohtlikke terviseprobleeme.

Eestlastele on tavaks Jõulupühade ajal korralikult süüa ja mõistagi hellitatakse ka omi lemmikuid rohkem, andes neile praest...
"Haapsalu ja Läänemaa" avalikku Facebooki gruppi kirjutati eile õhtul hoiatus lemmikloomaomanikele. "Eile leitud Haapsalus Lihula maantee ülekäiguraja juurest lihapihv nööpnõeltega." Eesti Loomakaitsjate Liidu presidendi Heiki Valneri sõnul on tegemist haigete inimestega, kes selliseid asju välja mõtlevad, kirjutab Delfi.

"Sel aastal pole sarnaseid teateid olnud, aga aastate lõikes...