Mähel elavad kolm koera – Connor, Karu ja Roosi, kelle seisukord on naabritele juba pikemat aega muret valmistanud. Kolm koera elavad aias üksinda ning omanik käib nende juures harva, kirjutab delfi.ee. Naabrid on enda südameasjaks võtnud, rahvasuu läbi kuulsust kogunud niinimetatud "tapjakoeri" söötmas käia.

Mähel, Jasmiini tee ja Astla tänava nurgapealse krundil elavad kolm...
Ühel õhtul toodi Varjupaikade MTÜ Paljassaare teel asuva varjupaiga ukse taha hüljatud loom, kelles oli esmapilgul oli raske koera ära tunda.

Asfaldil kössitas liikumatu pundar, hingemattev lehk nii tugev, et seda võis lausa käega katsuda, kirjutab lemmikloom.ee. "Kas tõesti on tegu koduloomaga, kes oli seekord varjupaiga ukse taha toodud?" ei suutnud varjupaiga töötajad hämmeldust...
Reedel, 20. mail kirjutasid Varjupaikade MTÜ juht Triinu Priks ja Tallinna Linnavalitsuse esindaja Relo Ligi alla hankelepingule, mille kohaselt hakkab pealinnas hulkuvate loomade püüdmise ja varjupaiga pidamise teenust osutama alates 1. juulist ning vähemalt kuni 2018. aasta lõpuni Varjupaikade MTÜ.

Seoses uue hankelepinguga muutub Tallinna kodutute loomade varjupaiga asukoht. Kodutud...
Koera elu pole tuhkagi väärt. Sellest sain juba lapsepõlves aru kui lugesin  Gavriil Trojepolski „Valge Bim Mustkõrv’a.“ Raamatu põhjal vändatud film Vjatšeslav Tihhonovi ehk Stirlitziga peaosas, muutis kogemuse veel ehedamaks ja tõttöelda kummitab see mind veidi tänase päevani –hoolivus, ülekohus ja looma surm, mis ennekõike lööb sügava haava teda armastanud inimeste...