15. augustil kella 14.30 paiku helistas Lääne Prefektuuri korrapidaja Varjupaikade MTÜ Pärnu kodutute loomade varjupaika ning teatas loomapiinamisjuhtumist Rapla vallas. Varjupaigast kohale sõitnud valvemeeskond leidis eest raskete vigastustega shnautserilaadse koera Maximuse, keda naabrite sõnul oli tema omanik peksnud.

Loomal olid lisaks värsketele vigastustele näha vanemad...
3-kuune kutsikas Saara rööviti eile, 01.08.2015 kella 11-12 ajal Villa Benita juurest. Kutsikas tõsteti autosse mehe ja naise poolt, videole pole veel ligipääsu võimaldatud. Villa Benita asub Keila vallas, Valkse külas.

Saara on rõõmsameelne ja sõbralik koer. Perekonna väiksemad ja suuremad liikmed jumaldavad teda. Perekond on ääretult õnnetu ning loodab siiralt, et koer leitakse...
Eile sai kasutusloa Varjupaikade MTÜ Läänemaa kodutute loomade varjupaik, mis on kuues varjupaik ühingu üle-eestilises võrgustikus. Kasutusloa saamine võimaldab ühtlasi Varjupaikade MTÜ-l osaleda Haapsalu linna poolt korraldatavas riigihankes kodutute loomade varjupaiga teenuse osutamiseks.

Varjupaikade MTÜ üldjuhi Triinu Priksi sõnul võimaldab Riigikogu poolt eraldatud 10 000...
Põhja prefektuuri politseinikud pidasid teisipäeval kinni 18aastase Rando, keda oli alust kahtlustada loomade julmas kohtlemises, kirjutab Õhtuleht.

Politseile laekus teave võimaliku kuriteo kohta eelmisel nädalal ja pärast seda asuti aktiivselt tõendeid koguma, võeti ütlusi juhtunuga seotud inimestelt ning viidi läbi teisi uurimistoiminguid.

Eile kuulati Rando kahtlustatavana üle...